Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Mława. Pożar auta przy „Mrówce”


straz-sliderW poniedziałek 5 grudnia około godziny 19 – tej  zapalił się Volkswagen Passat stojący na parkingu przy sklepie „Mrówka”.

– Zgłoszenie wpłynęło o godzinie 18:55. Wynikało z niego, że ma miejsce pożar samochodu osobowego na parkingu przy ulicy Płockiej. Do zdarzenia zadysponowane zostały dwa zastępy JRG Mława. Na miejscu okazało się, że kierowca VW Passata sam ugasił pożar w komorze silnika za pomocą gaśnicy samochodowej.W zdarzeniu nikt nie został poszkodowany. Działania straży polegały na zaleceniu odłączenia akumulatora oraz instalacji lpg w aucie. Na miejscu zdarzenia obecna była policja – podaje oficer dyżurny PSP Mława.

red.

straz-2 straz-1 straz-3

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz