Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Konrad Wojnarowski kandydat do sejmiku PSL Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
Grażyna Zakrzewska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Nasi biegacze obecni w Siemiątkowie. Kuciejczyk dziewiąty


Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Sezon biegowy dobiega powoli swojego kresu. Jednym z jego ostatnich akordów były zawody rozegrane na ulicach Siemiątkowa, niewielkiej miejscowości położonej w powiecie żuromińskim. Druga edycja imprezy zgromadziła na starcie 201 zawodników.

Do pokonania mieli dystans 10 kilometrów. Najszybciej do mety dotarło dwóch zawodników z Kurzętnika. Ostatecznie lepszy był Mariusz Pawłowski. Czterdzieści dziewięć sekund za nim dotarł do mety Paweł Moskal. Zwycięzca uzyskał czas 33.54. Najniższy stopień podium stał się udziałem Artura Kamińskiego z Nowych Proboszczowic.

Na starcie zawodów nie zabrakło zawodników z naszego powiatu. Na dziewiątej pozycji zakończył rywalizację Henryk Kuciejczyk z Szydłowa. Strata do lidera wyniosła niespełna pięć minut – w swojej kategorii wiekowej M50-59  nie miał sobie równych.

– Czas nie jest zadowalający, ale czego można się spodziewać w okresie roztrenowania. Trasa okazała się bardzo zróżnicowana. Nie zabrakło ścieżek w lesie, dużych odcinków na asfalcie – wyjaśnia szydłowianin.

Na 61. miejscu ukończył bieg mławianin Krzysztof Grzybowski (17. w grupie M40-49 lat). Natomiast sto dwudziesta szósta była Marzena Grzybowska. W swojej grupie wiekowej M40-49 lat otarła się o podium, zajmując w generalnym zestawieniu czwartą lokatę.

RS

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500