Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
przychodnia alfamed
Logo

Rada Gminy Wiśniewo znów w komplecie


slider25 listopada, na ostatniej sesji rady gminy  nowy radny-  Artur Ciesielski złożył ślubowanie i stał się już pełnoprawnym członkiem rady.

Zgodnie z treścią art. 23a ustawy o samorządzie gminnym  przewodniczącą rady treść odczytała ślubowania w brzmieniu:

„Wierny Konstytucji i prawu Rzeczypospolitej Polskiej, ślubuję uroczyście obowiązki radnego sprawować godnie, rzetelnie i uczciwie, mając na względzie dobro mojej gminy i jej mieszkańców.”

Radny Artur Ciesielski potwierdził ślubowanie słowami „Ślubuję. Tak mi dopomóż Bóg.””

Wybory stały się konieczne po tym, jak w lipcu br. Łukasz Tatuch, dotychczasowy radny gminy wybrany w wyborach samorządowych w roku 2014 złożył mandat radnego.  Do wyborów stanęło dwóch kandydatów Artur Ciesielski ( to właśnie z jego komitetu wyborczego wcześniej  radnym został Łukasz Tatuch) oraz Adrian Stryjec. 6 listopada rozstrzygnięte zostały wybory uzupełniające właśnie na korzyść Artura Ciesielskiego. Ustawowy skład rada gminy Wiśniewo liczy 15 radnych.

JK

Pin It
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz