Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Szkolenia Inkubator Mława profesjonalny opiekun
Pumpjack Party Game Google Play
Logo

Strzegowo. Spłonął Seat Cordoba


straz-okm-auto-5

fot. ilustracyjne

Wczoraj 25 listopada w Strzegowie na ul. 1-go Maja w płomieniach stanął samochód osobowy. Pożar powstał w komorze silnika.

– Zgłoszenie o pożarze otrzymaliśmy 25 listopada o godzinie 6:48. W miejscowości Strzegowo na ulicy 1 – go Maja, prawdopodobnie od zwarcia instalacji elektrycznej doszło do pożaru w komorze silnika pojazdu. Do działań gaśniczych zadysponowane zostały zastęp JRG Mława oraz OSP Strzegowo. Działania straży polegały na podaniu prądu piany na komorę silnika, aż do całkowitego ugaszenia pożaru. Straty oszacowano na 2 tys. zł, akcja trwał 1godz 12 min. – podaje bryg. Marek Augustynowicz rzecznik prasowy PSP Mława.

red.

Pin It
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

Skomentuj

Portal codziennikmlawski.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Prosimy jednak o zachowanie kultury i nie używanie słów powszechnie uważanych za wulgarne i obraźliwe.
Nie upowszechniamy Twojego adresu e-mail.