Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Szkolenia Inkubator Mława Oskar kursy
Pumpjack Party Game Google Play
Logo

Mławscy kryminalni zlikwidowali hurtownię papierosów bez akcyzy


papierosy-hurt-4Mławscy kryminalni zlikwidowali hurtownię papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy.  Policjanci  znaleźli i zabezpieczyli ponad 34 tysiące paczek papierosów różnych marek. Nielegalny towar ukryty był w prywatnym domu na terenie Mławy.

Według wstępnej wyceny, wartość rynkowa ujawnionej kontrabandy to  ponad 440 tysięcy  złotych. Do zdarzenia doszło w czwartek, na jednym z osiedli prywatnych domów, niedaleko centym miasta. Policjanci zatrzymali 53- letnią mławiankę,  w której domu przechowywany był nielegalny tytoń w ilości hurtowej.  Postępowanie prowadzi referat do walki z przestępczością gospodarczą  KPP w Mławie. Kobiecie grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

źródło:Anna Pawłowska rzecznik prasowy KPP Mława

papierosy-hurt-3 papierosy-hurt-2 papierosy-hurt1

Pin It
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

1 Komentarz

  1. ziutek 25/11/2016 o 13:56

    uuuu A komu to nie poszło?

Skomentuj

Portal codziennikmlawski.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Prosimy jednak o zachowanie kultury i nie używanie słów powszechnie uważanych za wulgarne i obraźliwe.
Nie upowszechniamy Twojego adresu e-mail.