Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Rekiny Siatkówki zagrają w Mławie


rekiny126-27 listopada 2016 roku odbędą się II Mistrzostwa Chorągwi Mazowieckiej ZHP w Halowej Piłce Siatkowej „REKINY SIATKÓWKI” w Mławie.

KSP Mława nabór

Zawody organizowane przez Hufiec ZHP Mława, rozegrane zostaną w Mławskiej Hali Sportowej. W tegorocznej edycji wezmą udział harcerze m.in. z Żuromina, Ciechanowa, Łodzi, Olsztyna oraz Kętrzyna. Hufiec ZHP Mława będą reprezentowały drużyny: w kategorii OPEN –zespół o nazwie Rekiny Siatkówki oraz w kategorii ŻEŃSKIEJ – Sardynki Siatkówki.

W tym roku zostały przygotowane turnieje nocne. Wśród nich cieszący się dużym zainteresowaniem siatkokozak oraz gra w siatkonogę. Imprezę uświetni wizyta popularnej maskotki – Sharkiego.

Współorganizatorem kolejnej edycji Mistrzostw jest Mławska Hala Sportowa.

Zapraszamy do wspólnego dopingu i świetnej zabawy w harcerskiej atmosferze – Komendant Mistrzostw  phm. Tomasz Wiśniewski.

Program wydarzenia

26.11 (SOBOTA)

10:00 Inauguracja Mistrzostw (MHS)
10:10Losowanie grup
10:30 Mecze grupowe
16:00 Ćwierćfinały

17:00 Półfinały
21:00 Gry dodatkowe

27.11 (NIEDZIELA) 

9:00 Mecz o trzecie miejsce
11:00 Mecz finałowy
13:00 Mecz pokazowy
14:30 Zakończenie Mistrzostw

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz