Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Kolorowa malwa z papieru Codziennik inspiruje tutorial
Pumpjack Party Game Google Play
Logo

Brawo! Dziewczyny nie przeszły obojętnie


00722 listopada około godziny 18 – tej, a więc tego samego dnia, w którym w godzinach porannych znaleziono przy Alei Marszałkowskiej zmarłego z wychłodzenia mężczyznę, dwie młode dziewczyny nie przeszły obojętnie wobec leżącej na chodniku, w samym centrum miasta osoby.

Wart pochwały jest przykład wrażliwości, z jaką dwie młode dziewczyny zajęły się leżącym na chodniku niedaleko ratusza mężczyzną. Pomimo, że jak można podejrzewać, był on pod wpływem alkoholu, przechodzące chodnikiem dziewczyny zatrzymały się i wezwały pogotowie.Czy stan w jakim znajdował się mężczyzna zagrażał jego zdrowiu czy życiu nie wiadomo, co by się stało, gdyby tak przeleżał całą noc – też nie wiadomo, ale zawsze lepiej żeby sytuację sprawdziły odpowiednie służby. Postawa tych młodych osób warta jest odnotowania, tym bardziej że leżącym na chodniku mężczyzną nie zainteresowała się żadna z wcześniej przechodzących i przejeżdżających obok niego osób.

red.

013 018

Pin It
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

17 komentarzy

  1. ZNIESMACZONA 21/12/2016 o 17:03

    Komedia. Ja całkiem nie dawno miałam podobną sytuację…. Podotowie nie mogło wysłać karetki bo na dany czas nie mieli ich na miejscu a na POLICJĘ MŁAWSKĄ trzeba chyba czekać godzinami. Po 20 min. w mrożny dzień uszłyszałam odpo. : ” A Pani stała 20 min. My mieliśmy ważniejszą interwencję u osobu „TRZEŻWEJ”. Czyli mam rozumieć że jesteś pod wpływem alkoholu, jest mróż możesz „umierać”. Super Brawo MŁAWSKA POLICJA

  2. Rumcajs 26/11/2016 o 10:50

    Tytuł filmiku na YouTube:
    Bezprawie strazy miejskiej w Sopocie 2016
    Drugi, równie ciekawy:
    STRAŻ MIEJSKA KATUJE UCZNIA TECHNIKUM ZA TO ŻE PALIŁ PAPIEROSA!
    Jest jeszcze wiele innych przykładów, czego dopuszczają się ci niby stróże prawa, którym wydaje się, że ich prawo nie obowiązuje.

  3. Rumcajs 26/11/2016 o 10:41

    STRAŻ MIEJSKA do LIKWIDACJI.
    To co się ogląda na you tubie – te różne chamskie ich działania przekraczają wszelkie normy etyczne, do naboru na strażnika SM chyba nie ma odpowiedniego sita przesiewowego, tam dostają się do pracy ludzie, którzy NIGDY nie dostaliby się do policji, to są matoły, które swoim zachowaniem przypominają zachowania brygad ZOMO z czasów PRL.
    Wystarczy obejrzeć filmik z Sopotu jak zachowali się wobec chłopaków, którzy sprzedawali balony napełnione helem – to jest po prostu SKANDAL.
    Jeszcze raz powtarzam: zlikwidować te bandy nierobów i agresorów, którzy prawdopodobnie nie przechodzą żadnych testów i badań psychologicznych

  4. ramzes 25/11/2016 o 18:59

    O czym tu mowa? Strażnicy nawet nie widzieli kto rozwalił skrzynkę dosłownie pod kamerą to jak od nich wymagać żeby widzieli co się dzieje ileś tam metrów od kamery?

  5. kris 24/11/2016 o 18:44

    Oczywiście !gdzie do husteczki jest monitoring !!! Widza to co chcą !!! Praca jak każda wiec sie opierdzielali .

  6. skur 24/11/2016 o 15:03

    gosciu ktory usuwassz komentarze kazdy ma prawo do wypowiedzi

    • admin 24/11/2016 o 16:40

      Prosimy, by nie używać w treści słów wulgarnych. Takie komentarze będą usuwane.

      • Z daleka 24/11/2016 o 18:30

        Popieram administratora strony. Kultura wypowiedzi musi być na porządku dziennym.

  7. Muzodajnia 24/11/2016 o 10:40

    Uwazam ze teraz prokuratura powinna przejrzeć monitoring i raz ze postawic zarzuty obsludze monitoringu za brak reakcji a nastepnie kazdemu kto nie udzielil pomocy czlowiekowi.

    • truskawa 24/11/2016 o 10:59

      hahaha ale żeś wymyślił. Ale czytałam Twoje(?) wypocinki na Gazecie Mławskiej odnośnie Wikariusza, więc można odnieść wrażenie, że wszędzie musisz wcisnąć swoje 3 grosze.

  8. niezależny 24/11/2016 o 10:25

    Po co są te kamery? żeby zarabiac na mandatach? gdzie był w tym czasie obsługujący monitoring?

  9. Anonimowo 24/11/2016 o 10:20

    Tak jest kamera wyjezdzalem z ulicy narutowicza i dostalem mandat za to ze nie zatrzymalem sie bo tam jest znak stop nie wymuszajac nikomu pierszenstwa straz miejska takie zeczy widzi ale juz czlowieka lezacego nie widzi

  10. truskawa 24/11/2016 o 08:57

    A tak swoją drogą – tam jest kamera, tak? Dlaczego nikt kto obsługuje kamery monitoringu nie zwrócił uwagi na tego Pana?

  11. truskawa 24/11/2016 o 08:39

    Szczerze mówiąc, nie wiem co o tym myśleć. Wiem ile kosztuje w Mławie nocka na wytrzeźwiałce. Więc teraz mam pytanie – czy taki człowiek zostanie w szpitalu? Czy trafi na izbę wytrzeźwień za co zostanie mu wystawiony słony rachunek? Czy taki człowiek będzie potem zadowolony z postawy wzywających pomoc, jeśli przyjdzie mu płacić? Hmmmm

    • Basia 24/11/2016 o 09:06

      Lepiej zapłacić za izbę wytrzeźwień niż stacic życie z wyziębienia.

  12. Jarząbek 24/11/2016 o 08:17

    Brawo dla młodych kobiet 🙂