Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
wynajmę lokal w centrum mławy
kupimy twoje auto
Logo

Brawo! Dziewczyny nie przeszły obojętnie


00722 listopada około godziny 18 – tej, a więc tego samego dnia, w którym w godzinach porannych znaleziono przy Alei Marszałkowskiej zmarłego z wychłodzenia mężczyznę, dwie młode dziewczyny nie przeszły obojętnie wobec leżącej na chodniku, w samym centrum miasta osoby.

Wart pochwały jest przykład wrażliwości, z jaką dwie młode dziewczyny zajęły się leżącym na chodniku niedaleko ratusza mężczyzną. Pomimo, że jak można podejrzewać, był on pod wpływem alkoholu, przechodzące chodnikiem dziewczyny zatrzymały się i wezwały pogotowie.Czy stan w jakim znajdował się mężczyzna zagrażał jego zdrowiu czy życiu nie wiadomo, co by się stało, gdyby tak przeleżał całą noc – też nie wiadomo, ale zawsze lepiej żeby sytuację sprawdziły odpowiednie służby. Postawa tych młodych osób warta jest odnotowania, tym bardziej że leżącym na chodniku mężczyzną nie zainteresowała się żadna z wcześniej przechodzących i przejeżdżających obok niego osób.

red.

013 018

KOMENTARZE

16 - liczba komentarzy w artykule "Brawo! Dziewczyny nie przeszły obojętnie"

avatar
888

Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Rumcajs
Gość
Rumcajs
11 dni 8 godz. temu

Tytuł filmiku na YouTube:
Bezprawie strazy miejskiej w Sopocie 2016
Drugi, równie ciekawy:
STRAŻ MIEJSKA KATUJE UCZNIA TECHNIKUM ZA TO ŻE PALIŁ PAPIEROSA!
Jest jeszcze wiele innych przykładów, czego dopuszczają się ci niby stróże prawa, którym wydaje się, że ich prawo nie obowiązuje.

Rumcajs
Gość
Rumcajs
11 dni 8 godz. temu

STRAŻ MIEJSKA do LIKWIDACJI.
To co się ogląda na you tubie – te różne chamskie ich działania przekraczają wszelkie normy etyczne, do naboru na strażnika SM chyba nie ma odpowiedniego sita przesiewowego, tam dostają się do pracy ludzie, którzy NIGDY nie dostaliby się do policji, to są matoły, które swoim zachowaniem przypominają zachowania brygad ZOMO z czasów PRL.
Wystarczy obejrzeć filmik z Sopotu jak zachowali się wobec chłopaków, którzy sprzedawali balony napełnione helem – to jest po prostu SKANDAL.
Jeszcze raz powtarzam: zlikwidować te bandy nierobów i agresorów, którzy prawdopodobnie nie przechodzą żadnych testów i badań psychologicznych

ramzes
Gość
ramzes
12 dni 18 min. temu

O czym tu mowa? Strażnicy nawet nie widzieli kto rozwalił skrzynkę dosłownie pod kamerą to jak od nich wymagać żeby widzieli co się dzieje ileś tam metrów od kamery?

kris
Gość
kris
13 dni 34 min. temu

Oczywiście !gdzie do husteczki jest monitoring !!! Widza to co chcą !!! Praca jak każda wiec sie opierdzielali .

skur
Gość
skur
13 dni 4 godz. temu

gosciu ktory usuwassz komentarze kazdy ma prawo do wypowiedzi

admin
Gość
admin
13 dni 2 godz. temu

Prosimy, by nie używać w treści słów wulgarnych. Takie komentarze będą usuwane.

Z daleka
Gość
Z daleka
13 dni 47 min. temu

Popieram administratora strony. Kultura wypowiedzi musi być na porządku dziennym.

wpDiscuz