Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Zderzenie na ulicy Olsztyńskiej


1-321 listopada  około godziny 17:30 na ulicy Olsztyńskiej doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych – Audi 80 i Skody Fabia. Poszkodowane zostały dwie osoby – kobieta i dziecko, którzy trafili do mławskiego szpitala.

KSP Mława nabór

– Zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów na ulicy Olsztyńskiej wpłynęło 21 listopada o godzinie 17:46. Do zdarzenia zadysponowane zostały dwa zastępy JRG Mława. Pomocy medycznej dwóm osobom poszkodowanym, kobiecie i dziecku udzielił zespół ratownictwa medycznego, który przewiózł te osoby do szpitala. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia –  podaje oficer dyżurny PSP Mława.

red.

1-1 1-2

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz