Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Szkolenia Oskar Mława
Pumpjack Party Game Google Play
Logo

Konkurs „Świąteczna Kartka od Burmistrza 2016” rozstrzygnięty


6ee3efd7ae2261576394565e478dd4e8Rozstrzygnięty został konkurs na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową pod nazwą „Świąteczna Kartka od Burmistrza”. Spośród 135 prac, które wpłynęły na konkurs Komisja wybrała 9 do druku z życzeniami od Burmistrza Miasta Mława oraz Przewodniczącego Rady Miasta Mława oraz 25 prac nagrodziła wyróżnieniem. Gratulujemy!
Komisja Konkursowa powołana Zarządzeniem Burmistrza Miasta Mława Nr 138/2016 Burmistrza Miasta Mława z dnia 29.09.2016 r. w sprawie wprowadzenia do realizacji regulaminu konkursu pod nazwą „Świąteczna kartka od Burmistrza” w składzie Joanna Rodowicz – Instruktor Miejskiego Domu Kultury, Maria Świtoń – Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej im. B. Prusa, Anna Baran – Instruktor Miejskiego Domu Kultury, Agnieszka Puzio Dębska – pracownik Urzędu Miasta Mława na posiedzeniu w dniu 16 listopada 2016 r. dokonała następującego podziału nagród:

Nagrody główne równorzędne otrzymują:

Dzieci w wieku przedszkolnym:

Maurycy Chrzczon, 5 lat, Zespół Placówek Oświatowych nr 3, Miejskie Przedszkole Samorządowe Nr 3, opiekun – Marzena Wysocka

Tomasz Osiecki, 5 lat, Zespół Placówek Oświatowych nr 1, Miejskie Przedszkole Samorządowe nr 1 im. M. Konopnickiej, opiekunowie – Małgorzata Bratuszewska, Urszula Smolińska

Uczniowie szkól podstawowych klas I-III

Zuzanna Jakubiak, klasa II d, Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. K. Makuszyńskiego, opiekun – Joanna Bober

Zuzanna Subocz, klasa II g, Zespół Placówek Oświatowych nr 3, Szkoła Podstawowa nr 7 im. Z. Morawskiej, opiekun – Marta Włodarska

Uczniowie szkól podstawowych klas IV-VI

Sylwia Modzelewska, klasa IV a, Zespół Placówek Oświatowych nr 3, Szkoła Podstawowa nr 7 im. Z. Morawskiej, opiekun – Anna Szymańska

Amadeusz Lewandowski, klasa VI a, Zespół Placówek Oświatowych nr 3, Szkoła Podstawowa nr 7 im. Z. Morawskiej, opiekun – Anna Szymańska

Inka Łachut, klasa VI , Zespół Placówek Oświatowych nr 3, Szkoła Podstawowa nr 7 im. Z. Morawskiej, opiekun – Anna Szymańska

Uczniowie gimnazjów

Zuzanna Burakowska, Gimnazjum nr 1 im. M. Kopernika, kl. I c, opiekun – Renata Śniegucka

Lena Zasina, Gimnazjum nr 2 im. dra J. Ostaszewskiego, kl. II, opiekun – Iwona Cieślińska

Nagrodą w konkursie jest druk kartki z życzeniami od Burmistrza Miasta Mława oraz Przewodniczącego Rady Miasta Mława oraz rozesłanie do zaprzyjaźnionych i współpracujących z Mławą miast, instytucji, firm, osób w Polsce, Europie, na świecie.

Ze względu na wysoki poziom prezentowanych kartek, Komisja Konkursowa postanowiła zwiększyć ilość nagrodzonych uczestników i wyróżnić prace, dla których zostaną ufundowane nagrody rzeczowe.

Są to osoby:

Zosia Bratuszewska, grupa 4 latki „Pszczółki”, Zespół Placówek Oświatowych nr 1, Miejskie Przedszkole Samorządowe Nr 1 im. M. Konopnickiej, opiekunowie – Dorot Prorok, Jolanta Witkowska

Oliwia Płuciennik, grupa 5 latki „Orzeszki”, Zespół Placówek Oświatowych nr 1, Miejskie Przedszkole Samorządowe Nr 1 im. M. Konopnickiej, opiekunowie – Małgorzata Bratuszewska, Urszula Smolińska

Patrycja Tadrzyńska, grupa 5 latki, Zespół Placówek Oświatowych nr 1, Miejskie Przedszkole Samorządowe Nr 1 im. M. Konopnickiej, opiekunowie – Katarzyna Kolczyńska, Jolanta Przywitowska,

Aleksander Przywitowski, grupa 4 latki „Pszczółki”, Zespół Placówek Oświatowych nr 1, Miejskie Przedszkole Samorządowe Nr 1 im. M. Konopnickiej, opiekunowie – Dorot Prorok, Jolanta Witkowska

Krzysztof Przeczewski, Zespół Placówek Oświatowych nr 2, Miejskie Przedszkole Samorządowe Nr 2, grupa 9 „Kubusie Puchatki”, opiekunowie – Dorota Koźlakiewicz, Małgorzata Piekacz

Pola Stawińska, Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. K. Makuszyńskiego Maciej Goszczycki, klasa III g, Zespół Placówek Oświatowych nr 3, Szkoła Podstawowa nr 7 im. Z. Morawskiej

Iga Zygnerska, klasa III d, Zespół Placówek Oświatowych nr 2, Szkoła Podstawowa nr 4 im. H. Rudnickiej

Gabriela Libudzka, klasa III b, Zespół Placówek Oświatowych nr 1, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Hugona Kołłątaja, opiekun – Dorota Końpa

Franciszek Kucki, klasa II d, Zespół Placówek Oświatowych nr 3, Szkoła Podstawowa nr 7 im. Z. Morawskiej, opiekun – Dorota Dalka

Aleksander Szczepański, klasa II e, Zespół Placówek Oświatowych nr 3, Szkoła Podstawowa nr 7 im. Z. Morawskiej, opiekun – Bożena Szczepańska

Zuzanna Deręgowska, klasa II c, Zespół Placówek Oświatowych nr 2, Szkoła Podstawowa nr 4 im. H. Rudnickiej, opiekunowie – Grażyna Tokarska, Magdalena Iwańska

Zuzanna Tarnowska, klasa I b, Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. K. Makuszyńskiego, opiekun – Małgorzata Kwilman

Roksana Grześ, klasa III b, Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. K. Makuszyńskiego

Kinga Dwurznik, klasa VI b, Zespół Placówek Oświatowych nr 3, Szkoła Podstawowa nr 7 im. Z. Morawskiej, opiekun – Anna Szymańska

Zuzanna Falkowska, klasa VI b, Zespół Placówek Oświatowych nr 3, Szkoła Podstawowa nr 7 im. Z. Morawskiej, opiekun – Anna Szymańska

Nicole Raimondi, klasa IV a, Zespół Placówek Oświatowych nr 3, Szkoła Podstawowa nr 7 im. Z. Morawskiej, kl. Id, opiekun – Anna Szymańska

Michał Ragus, klasa VI b, Zespół Placówek Oświatowych nr 3, Szkoła Podstawowa nr 7 im. Z. Morawskiej, opiekun – Anna Szymańska

Adam Witkowski, klasa IV b, Zespół Placówek Oświatowych nr 1, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Hugona Kołłątaja, opiekun – Janina Lampkowska

Amelia Roczeń, klasa V c, Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. K. Makuszyńskiego, opiekun – Ilona Nawrocka

Maja Harzyńska, klasa VI, Zespół Placówek Oświatowych nr 2, Szkoła Podstawowa nr 4 im. H. Rudnickiej, kl. V, opiekun – Iwona Cieślińska

Olga Grzegorczyk, klasa I, Gimnazjum nr 1 im. M. Kopernika, opiekun – Renata Śniegucka

Oliwia Lubiejewska, klasa III a, Gimnazjum nr 1 im. M. Kopernika, opiekun – Renata Śniegucka

Gimnazjum nr 1 im. M. Kopernika, opiekun – Renata Śniegucka

Wiktoria Krużmanowska, Gimnazjum nr 2 im. dra J. Ostaszewskiego, kl. II, opiekun – Iwona Cieślińska

W Mikołajki, 6 grudnia (wtorek) o godz. 16.00 odbędzie się wręczenie nagród zwycięzcom oraz wyróżnionym osobom.

źródło: UMM

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
888

wpDiscuz