kupimy twoje auto

Koniec jesieni na remis. Mławianka na dziewiątym miejscu

Ostatni mecz pierwszej części sezonu piłkarze Mławianki rozegrali w Wyszkowie. W rywalizacji z tamtejszym Bugiem wyszli nawet na prowadzenie, ale kompletu punktów nie zdołali zdobyć. Zacięty pojedynek zakończył się remisem 2:2.

Tradycyjnie  trener Zbigniew Kaczmarek nie mógł wystawić optymalnego składu. Kontuzję leczą Szymon Masiak i Hiszpan Javier Lopez, natomiast za nadmiar żółtych kartek pauzował Marcin Tomczak. W ich miejsce powrócili do składu Daniel Samluk, Łukasz Wróblewski oraz Daniel Orzechowski. Ten ostatni zagrał w wyjściowym składzie po raz ostatni pod koniec sierpnia. Na powrót do futbolu czekał prawie trzy miesiące. Przeciwko Przasnyszowi spędził na boisku 10 minut, przeciwko wyszkowianom zagrał cały pojedynek.

Sobotni mecz zaczął się kapitalnie dla naszych graczy. Michał Stryjewski dośrodkował idealnie na głowę Marcina Rogozińskiego, a doświadczony obrońca skierował piłkę do bramki. Całą akcję zapoczątkowało dośrodkowanie z rzutu rożnego Tomasza Więckiewicza.

To na dobre rozwiązało worek z trafieniami. Gospodarze wyrównali w 24. minucie, natomiast po zmianie stron cieszyli się z drugiego trafienia. Zawodnicy z Mławy przegrywali, na szczęście walczyli do końca. Zaczęli stwarzać sytuacje strzeleckie, w końcu szczęście uśmiechnęło się do nich w 87. minucie. Więckiewicz zacentrował piłkę z rogu, a Mateusz Janiszewski posłał piłkę do własnej bramki.

Bug Wyszków – MKS Mławianka Mława 2:2 (1:1)

Mławianka: Leśniewski  – Wawrzyniak, Rogoziński, Wodzyński, Radziszewski, Drzewiecki, Więckiewicz, Stryjewski (46. Ł. Wróblewski), Samluk, Orzechowski, Pocieżnicki (65. J. Wróblewski)

Ostatnia kolejka rundy jesiennej: Ożarowianka – Pogoń 0:0, Dolcan – Czarni 2:2, Unia – Łyse 1:2, Przasnysz – Mazovia 2:5, Bug – Mławianka 2:2, Ostrovia – Podlasie, Łomianki – Błękitni, Hutnik – Pogoń II 1:2, Bzura – Delta 3:1, Ciechanów – Wisła II 3:1