Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Nowy kalendarz Związku Twórców Ziemi Zawkrzeńskiej


sliderW piątek 18 listopada Związek Twórców Ziemi Zawkrzeńskiej promował nowo wydany  kalendarz „MŁAWA W CZTERECH PORACH ROKU”. Fotografie do kalendarza przedstawiające Mławę wykonali: Robert Bartosewicz, Celina Błaszczyk, Danuta Gastołek, Dariusz Tadrzyński i Zbigniew Wawrzyński. Promocji kalendarza towarzyszyła wystawa prac fotograficznych, wcześniej już prezentowanych na wystawach czasowych, które można było oglądać w galerii FOYER  Miejskiego Domu Kultury.

KSP Mława nabór

Przy okazji tego spotkania o działaniach ZTZZ opowiedział prezes Zwiąku Wiesław Kiwit oraz Artur Dębski.

Mławski Związek Twórców Ziemi Zawkrzeńskiej stara się łączyć różne dziedziny sztuki. W kalendarzu oprócz fotografii przedstawiających Mławę zaprezentowane zostały wiersze: Anny Humięckiej, Jerzego Gawlikowskiego, Dariusza Tadrzyńskiego, Artura Dębskiego, Haliny Wylot, Beaty Sobieraj, Bronisławy Stachuli, Krystyny Machałowskiej, Marka Lisińskiego, Teresy Dwórznik-Romańskiej oraz już nieżyjących poetów: Janusza Dylewskiego, Jadwigi Szymkowicz i Marii Barbary Artowicz.

Szczególne podziękowania odebrali na spotkaniu promocyjnym przedstawiciele firm, sponsorujących wydanie kalendarza.

JK

Fot.: własne i MDK Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz