Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
złóż życzenia na portalu codziennikmlawski.pl
Logo

Seniorzy wiecznie młodzi duchem


 

 

sliderW klubie seniora „Pogodny Uśmiech” ostatnie czwartkowe spotkanie miało charakter bardziej uroczysty niż zwykle. Za kilka bowiem dni, 14 listopada przypadał Światowy Dzień Seniora.

„Pogodny uśmiech” nie czekał jednak, aż ktoś zorganizuje im świąteczne spotkanie, złoży życzenia lub w czymś wyręczy. Wzięli sprawy w swoje ręce. Sprawność organizacyjną klubu można tylko podziwiać. Na udekorowanych stołach nie zabrakło poczęstunku, nawet dla gości, a muzyka, dobra zabawa i pogodny uśmiech to już stały element ich cotygodniowych spotkań.  Czwartkowy wieczór spędzili więc seniorzy w dobrym nastroju, przy muzyce i tańcu, a nawet poezji recytowanej przez  miejscowe poetki.

RK

« 1 z 2 »
Pin It
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz