Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Pasowanie na Pierwszaka


sliderDnia 28 października  2016 roku odbyło się ślubowanie klasy pierwszej Szkoły Podstawowej imienia Wojciecha Piechowskiego w Nosarzewie Borowym. W uroczystości tej wzięli udział  pani Dyrektor Marzena Kołecka, ksiądz kanonik miejscowej Parafii, grono pedagogiczne oraz licznie zgromadzeni rodzice i szkolni koledzy.

KSP Mława nabór

Pierwszoklasiści przygotowali pod okiem swojej pani wychowawczyni Jolanty Dębskiej program artystyczny, w którym zaprezentowali swoje umiejętności wokalne i recytatorskie. Gromkie brawa publiczności były dowodem, że dzieci przygotowały się na przysłowiową piątkę.

Dyrektor Szkoły Marzena Kołecka dokonała ceremonii pasowania na ucznia dużym ołówkiem i wypowiadając słowa: „Pasuję Cię na ucznia klasy pierwszej”. Po czym na pamiątkę tego ważnego wydarzenia wręczyła uczniom dyplomy oraz ufundowane przez Wójta Gminy Wiesława Boczkowskiego książki.

Następnym punktem programu było uroczyste poświęcenie przez księdza kanonika przyborów szkolnych (plecaków) oraz wręczenie pamiątkowych różańców.

Na koniec dużą niespodzianką okazały się również otrzymane od rodziców „rożki obfitości”.

Miłą uroczystość zakończył słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

źródło: SP w Nosarzewie Borowym

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz