Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
przychodnia alfamed
Logo

Kolizja na Kopernika. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia


kopernika-2W niedzielę 6 listopada około południa na skrzyżowaniu ulic Kopernika i Piłsudskiego zderzyły się dwa auta osobowe. Kierowca jednego z pojazdów uderzył w tył opla astry. Poza uszkodzeniem pojazdów na szczęście nikt nie poniósł poważniejszych obrażeń. Sprawca wypadku zbiegł z miejsca zdarzenia.  

Zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów na skrzyżowaniu ulic Kopernika i Piłsudskiego wpłynęło 6 listopada br. o godz. 11:40. Do działań ratowniczych zadysponowane zostały dwa zastępy JRG Mława. Po przyjeździe na miejsce okazało się, że na miejscu zdarzenia znajdował się tylko jeden pojazd, a jednej osobie pomocy medycznej udzielił zespół ratownictwa medycznego, bez konieczności jej hospitalizacji. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz uprzątnięciu pozostałości powypadkowych. Policja obecna na miejscu zdarzenia ustala jego okoliczności – podaje oficer dyżurny PSP Mława.

red.

kopernika-1

Zapisz

Pin It
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz