Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Konrad Wojnarowski kandydat do sejmiku PSL Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
Cezary Kądrzycki kandydat do Rady Miasta Mława
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Wkra kończy na podium, Konopianka nie odpuszcza


Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Dobiegły końca zmagania w B-klasie. Obie nasze ekipy zachowały jeszcze szanse na pierwsze miejsce w klasyfikacji, choć strata Tamki Dzierzgowo do lidera z Pokrzywnicy wynosi już sześć punktów.

Na ostatni mecz rundy jesiennej podopieczni Jacka Szypulskiego wybrali się do Nasielska. Premierowa połowa rywalizacji z rezerwami tamtejszego Żbika nie przyniosła jeszcze żadnych trafień.

Pierwsi przełamali się gospodarze, Jakub Miałki skapitulował po uderzeniu z rzutu karnego. Wyrównanie nastąpiło w 67. minucie. Wiktor Lignowski zagrał do swojego trenera, a ten popisał się celnym strzałem.

Niestety radość w obozie naszego zespołu nie trwała zbyt długo. Pięć minut po wyrównującym trafieniu gospodarze wyprowadzili cios na wagę kompletu punktów.

Z kolei zespół z Radzanowa walczył z rezerwami czwartoligowego MKS-u Ciechanów. Bramki nie zdobył, ale również konto bramkarza Wkry Patryka Kocięckiego pozostało nienaruszone. Najbliżej zdobycia gola w szeregach Wkry był Krzysztof Ogrodowczyk. Po jego uderzeniu piłka wylądowała na słupku.

W A-klasie na murawę  wybiegli tylko zawodnicy z Konopek. Na boisku w Ciechanowie (własne jest w remoncie) wypunktowali bez większego trudu konkurentów z Kadzidła. Triumfowali 4:1, na listę strzelców wpisali się Norbert Marach, Mateusz Pietruś, Konrad Nosarzewski i Michał Skura. Mecz Żaka Szreńsk w Karolinowie został przełożony na inny termin– boisko miejscowej Korony zostało zalane i nie nadawało się do użytku.

W dwunastej kolejce A-klasy Żak Szreńsk zagra na swoim boisku z Jutrzenką Unieck, a Konopianka wystąpi w roli gospodarza na boisku w Ciechanowie.

 A-klasa

Konopianka Konopki  – Kurpik Kadzidło 4:1

Konopianka: Ankiewicz – Zając, Kiełkiewicz, Kosiewicz, Marach, Grabowski (Smaga ), Nosarzewski, Mikłowski, Łapuć, Pietruś, Skura (Ciżewski )

Korona Karolinowo – Żak Szreńsk przełożony na inny termin

Pozostałe wyniki XI kolejki: Mazowsze – Pełta 9:1, Wąsewo – Płońsk 0:5, Orzeł – Rzekunianka 5:0, Kryształ – Świt 3:0,, Jutrzenka – Gryf 1:4

tab-1

B-klasa

 Żbik II Nasielsk  – Tamka Dzierzgowo 2:1

Tamka: Miałki – Woźniak, Zaborowski (80. Czaplicki), Kwiatek, Lignowski (73. Dymkowski), Grzybowski, Wójtowicz, Krajewski, Zbysiński (83.Sobiecki), Szypulski, Jakóbiak (70. Bartoszczyk)

MKS II Ciechanów – Wkra Radzanów 0:0

Wkra: Kocięcki – Jarzynka, Pieńkowski, Brdak, Grzywacz, Dziurlikowski, Kalinowski, Rutecki, Czernik,  Grabowski (75. Bieniewicz), Borkowski (68. Kolos)

 Pozostałe wyniki rundy jesiennej: Orlęta – Gumino 3:2,, Gladiator – Wkra II 4:0, Pokrzywnica – Opia 5:2

tab-2

RS

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500