Pumpjack Party Game Google Play

Wkra kończy na podium, Konopianka nie odpuszcza

Dobiegły końca zmagania w B-klasie. Obie nasze ekipy zachowały jeszcze szanse na pierwsze miejsce w klasyfikacji, choć strata Tamki Dzierzgowo do lidera z Pokrzywnicy wynosi już sześć punktów.

Na ostatni mecz rundy jesiennej podopieczni Jacka Szypulskiego wybrali się do Nasielska. Premierowa połowa rywalizacji z rezerwami tamtejszego Żbika nie przyniosła jeszcze żadnych trafień.

Pierwsi przełamali się gospodarze, Jakub Miałki skapitulował po uderzeniu z rzutu karnego. Wyrównanie nastąpiło w 67. minucie. Wiktor Lignowski zagrał do swojego trenera, a ten popisał się celnym strzałem.

Niestety radość w obozie naszego zespołu nie trwała zbyt długo. Pięć minut po wyrównującym trafieniu gospodarze wyprowadzili cios na wagę kompletu punktów.

Z kolei zespół z Radzanowa walczył z rezerwami czwartoligowego MKS-u Ciechanów. Bramki nie zdobył, ale również konto bramkarza Wkry Patryka Kocięckiego pozostało nienaruszone. Najbliżej zdobycia gola w szeregach Wkry był Krzysztof Ogrodowczyk. Po jego uderzeniu piłka wylądowała na słupku.

W A-klasie na murawę  wybiegli tylko zawodnicy z Konopek. Na boisku w Ciechanowie (własne jest w remoncie) wypunktowali bez większego trudu konkurentów z Kadzidła. Triumfowali 4:1, na listę strzelców wpisali się Norbert Marach, Mateusz Pietruś, Konrad Nosarzewski i Michał Skura. Mecz Żaka Szreńsk w Karolinowie został przełożony na inny termin– boisko miejscowej Korony zostało zalane i nie nadawało się do użytku.

W dwunastej kolejce A-klasy Żak Szreńsk zagra na swoim boisku z Jutrzenką Unieck, a Konopianka wystąpi w roli gospodarza na boisku w Ciechanowie.

A-klasa

Konopianka Konopki  – Kurpik Kadzidło 4:1

Konopianka: Ankiewicz – Zając, Kiełkiewicz, Kosiewicz, Marach, Grabowski (Smaga ), Nosarzewski, Mikłowski, Łapuć, Pietruś, Skura (Ciżewski )

Korona Karolinowo – Żak Szreńsk przełożony na inny termin

Pozostałe wyniki XI kolejki: Mazowsze – Pełta 9:1, Wąsewo – Płońsk 0:5, Orzeł – Rzekunianka 5:0, Kryształ – Świt 3:0,, Jutrzenka – Gryf 1:4

tab-1

B-klasa

Żbik II Nasielsk  – Tamka Dzierzgowo 2:1

Tamka: Miałki – Woźniak, Zaborowski (80. Czaplicki), Kwiatek, Lignowski (73. Dymkowski), Grzybowski, Wójtowicz, Krajewski, Zbysiński (83.Sobiecki), Szypulski, Jakóbiak (70. Bartoszczyk)

MKS II Ciechanów – Wkra Radzanów 0:0

Wkra: Kocięcki – Jarzynka, Pieńkowski, Brdak, Grzywacz, Dziurlikowski, Kalinowski, Rutecki, Czernik,  Grabowski (75. Bieniewicz), Borkowski (68. Kolos)

Pozostałe wyniki rundy jesiennej: Orlęta – Gumino 3:2,, Gladiator – Wkra II 4:0, Pokrzywnica – Opia 5:2