Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Ambicja beniaminka nagrodzona. Punkt z wiceliderem


KSP Mława nabór

W dwunastej kolejce ligi okręgowej swoje konto punktowe powiększył tylko beniaminek ze Strzegowa. Na własnym boisku zremisował z wiceliderem Nadnarwianką Pułtusk. Natomiast pozostałe nasze ekipy przegrały swoje pojedynki.

Strzegowianie przegrywali już od 3. minuty, po tym jak Artur Bartosiewicz skapitulował po uderzeniu Piotra Cywińskiego. Na szczęście taki początek nie podłamał podopiecznych Włodzimierza Kownackiego. Zostali nagrodzeni, do wyrównania doprowadził niedawny gracz Mławianki Patryk Lubański.

Decydującego ciosu GKS nie zdołał zadać. Głównie przez fakt, że kończył mecz w osłabionym składzie. Z czerwonymi kartkami boisko opuścili Mateusz Gawryszewski i Maciej Warecki (obaj obejrzeli je w 78. minucie).

Wieczfnianka nie miał żadnych szans z Wkrą Żuromin. Bramkarz naszego zespołu Mateusz Kubik musiał aż pięć razy wyciągać piłkę z siatki. Za to Korona Szydłowo próbowała walczyć ze Żbikiem Nasielsk. Na pięć minut przed końcem na tablicy wyników był jeszcze remis 1:1. Bramkę dla zespołu Włodzimierza Gorczycy strzelił Kamil Głowacki. Niestety w końcówce Marek Osiński pokonał Przemysława Wegierskiego i komplet punktów pojechał do Nasielska.

W następnej kolejce wszystkie nasze zespoły zagrają na wyjeździe. Korona zmierzy się ze swoją imienniczką z Ostrołęki, Wieczfnianka z Wkrą Sochocin, a GKS Strzegowo ze Żbikiem Nasielsk.

Korona Szydłowo – Żbik Nasielsk 1:2

Korona: Węgierski – D. Kowalski, Kłos, Kacprzak, Kieczmer, M. Kowalski, Głowacki, Karpiński, Małecki (80. Grędziński), Bartnikowski, Bartkowski (60. Różycki)

GKS Strzegowo – Nadnarwianka Pułtusk 1:1

GKS: Bartosiewicz – Kobielski (85. Pauba), Gawryszewski, Borucki, Ł. Lubiński, Cieśliński (65. Zadrożny), S. Lubiński, Lubański, Miszczyński, Warecki, Wierzbicki (80. Dudziński)

Wieczfnianka Wieczfnia – Wkra Żuromin 0:5

Wieczfnianka: Kubik – Palewski, Dąbrowski, Harzyński, D. Kołakowski, Dąbrowski (76. Sarnowski), Król, Dziubiński, Mazurkiewicz, Rutkowski (87. Gesek), Jędrzejewski (85. Żbikowski)

Pozostałe wyniki XII kolejki: Sona – Iskra 5:3, Troszyn – Ostrołęka 2:2, Orzyc – Makowianka 2:1, Bieżuń – Sochocin 5:0, Ojrzeń – Boruta 5:1

tab

RS

 

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz