Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Od bohatera po czerwoną kartkę. Przypadki Stryjewskiego


KSP Mława nabór

Czasami mecz piłki nożnej różnie układa się dla poszczególnych zawodników. Dobre zagranie przeplatają takimi, o których chcieliby jak najszybciej zapomnieć. Przekonał się o tym w sobotnie popołudnie reprezentant Mławianki Michał Stryjewski.

Podopieczni Zbigniewa Kaczmarka w ramach piętnastej kolejki wybrali się na mecz do Ożarowa Mazowieckiego. W rywalizacji przeciwko tamtejszej Ożarowiance trener nie mógł skorzystać z trzech graczy. Z różnych powodów w kadrze zabrakło Jakuba Wróblewskiego, Marcina Rogozińskiego i Mateusza Leśniewskiego.

Mimo takich osłabień mławianie nadawali ton wydarzeniom. Utrzymywali się więcej czasu przy piłce, dzięki czemu nie dopuszczali do groźnych sytuacji pod bramką strzeżoną przez Grzegorza Jabłonowskiego.

W 80. minucie wyszli nawet na prowadzenie. Michał Stryjewski przejął piłkę po wcześniejszym zagraniu od Pawła Drzewieckiego. Przymierzył z16 metrów, bramkarz rywali Michał Kłusek nie był w stanie sięgnąć piłki.

Niestety parę minut później Stryjewski nie miał już tak radosnej miny. Uderzony przez jednego z ożarowian, sam próbował wymierzyć sprawiedliwość. Całe zdarzenie widział arbiter i ukarał naszego gracza czerwoną kartką.

Grający w osłabieniu zawodnicy z Mławy nie dowieźli skromnej przewagi. W doliczonym czasie gospodarze przeprowadzili skuteczny atak, który na bramkę zamienił Łukasz Jasiński.

W następnej serii Mławianka zagra na swoim boisku z Dolcanem Ząbki.

Ożarowianka Ożarów Mazowiecki – MKS Mławianka Mława 1:1 (0:0)

 Mławianka: Jabłonowski  – Javier Lopez, Drzewiecki, Radziszewski, Wawrzyniak, Ł. Wróblewski, Masiak, Samluk, Więckiewicz, Stryjewski, Tomczak (80. Pocieżnicki)

XV kolejka: Łyse – Pogoń 1:5, Czarni – Mazovia 1:3, Dolcan – Podlasie 0:0, Unia – Błękitni 1:5, Przasnysz – Pogoń II 2:1, Bug – Delta 1:1, Ostrovia – Wisła II 2:5, Łomianki – Ciechanów 0:0, Hutnik – Bzura 4:0, Ożarowianka – Mławianka 1:1

bez-tytulu

RS

 

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz