Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Przeżyli razem ponad pół wieku


sliderBurmistrz Miasta Mława Sławomir Kowalewski udekorował medalami od Prezydenta RP pary, które obchodzą w tym roku jubileusz pięćdziesięciolecia małżeństwa.

KSP Mława nabór

Podczas zorganizowanej w sobotę 22 października 2016 r. uroczystości w Sali na Piętrze Miejskiego Domu Kultury w Mławie burmistrz gratulował i składał życzenia siedmiu parom: Halinie i Stanisławowi Dobiesom, Halinie i Janowi Jastrzębowskim, Halinie i Zygmuntowi Kaszubom, Reginie i Lucjanowi Lewickim, Mariannie i Wiesławowi Łazickim, Hannie i Józefowi Obrębskim oraz Jadwidze i Mirosławowi Tartasom. Powinszowania złożyła na ich ręce również kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Marzena Lipińska. Dostojnych jubilatów gospodarz miasta udekorował Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.

Nie mogło oczywiście zabraknąć lampki szampana za zdrowie szczęśliwych małżonków oraz pamiątkowych fotografii. Na koniec dla wszystkich par zaśpiewał o pięknie dojrzałej miłości zespół seniorów Cantare działający przy Miejskim Domu Kultury w Mławie.

Medal za Długoletnie Pożycie Małżeńskie jest przyznawany przez Prezydenta RP. Aby go otrzymać, małżonkowie, ich dzieci bądź wnuki, powinni złożyć w Urzędzie Stanu Cywilnego wniosek dotyczący woli przyjęcia odznaczenia. Zachęcamy wszystkich mieszkańców Mławy, którzy mogą poszczycić się równie pięknym stażem małżeńskim, do występowania w tej sprawie. Informacje można uzyskać w Urzędzie Miasta Mława, dzwoniąc pod numer tel. 23 654 64 40.

źródło i foto:UMM

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz