Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Szymon Chmielewski Michał Pol kandydat do Rady Miasta Mława wybory samorządowe 2018
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

31 października NOC HORRORÓW W KINIE KOSMOS


maraton-horrorow31 października 2016 r. zapraszamy wszystkich kinomanów na maraton filmowy, podczas którego będzie można obejrzeć trzy horrory w bardzo korzystnej cenie.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

W pakiecie znajdują się takie filmy jak: „Szubienica”, „Egzorcysta” i „Kiedy gasną światła”. Pierwszy seans rozpocznie się o godz. 18.00.
Bilety można kupować online i w kasie Kina KOSMOS. Zapraszamy do śledzenia naszej strony na Facebooku i wzięcia udziału w konkursie. Do wygrania karnet dwuosobowy na MARATON HORRORÓW. Więcej na https://www.facebook.com/kosmosmlawa/

To nie koniec niespodzianek! Pary, które przyjdą w przebraniu otrzymają duży popcorn w cenie średniego.

Cena karnetu na MARATON HORRORÓW 25 zł/os

Zapraszamy!

Źródło: MDK Mława

Zobacz także…

Noc Horrorów 2017

Szykuje się noc pełna grozy. 31 października maraton horrorów w kinie KOSMOS

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500