Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Potrącenie pieszego na drodze Doziny – Bogurzyn


slider-policja-2Trwają czynności mławskiej policji w sprawie wypadku drogowego, w którym ranny został 29- letni pieszy, mieszkaniec pow. mławskiego. Do wypadku doszło nocą, młody mężczyzna nie miał na sobie żadnego elementu odblaskowego.

KSP Mława nabór

Jak wynika z ustaleń, do zdarzenia drogowego doszło chwilę po północy, 23 października na drodze relacji Doziny – Bogurzyn. Kierujący samochodem ciężarowym marki Man, 58- letni mieszkaniec pow. konińskiego, pomimo manewru omijania, potrącił idącego w tym samym kierunku pieszego, który  szedł prawym pasem jezdni. 29- letni pieszy, mieszkaniec pow. mławskiego, nie miał na sobie żadnego elementu odblaskowego. Potrącony pieszy, ze złamaną nogą został przewieziony do szpitala w Mławie. Kierujący samochodem był trzeźwy, od rannego pieszego została pobrana krew do badań na zawartość alkoholu. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

źródło:KPP Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz