Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Mława. Kolejny nietrzeźwy za kierownicą


policja kontrolaOd 17 do 21 października ruch drogowy prowadził także działania pn. Tydzień Bezpieczeństwa Pieszych. W ramach działań, policjanci ujawnili 104 wykroczenia popełnione przez kierujących pojazdami oraz 53, których dopuścili się piesi. W 3 przypadkach skierowano wniosek o ukaranie do sądu. Działania będą kontynuowane.

Podczas weekendu, policjanci ruchu drogowego sprawdzili stan trzeźwości 298 kierujących.  Pomimo licznych akcji policji, wciąż niestety nie brakuje nietrzeźwych za kierownicą:

W niedzielę, o godz. 7:05 na ul. Gdyńskiej w Mławie, patrol policji zatrzymał kierującego samochodem marki VW Passat.  Dariusz B. lat 35, mieszkaniec Mławy, miał w organizmie ponad 1,40 promila alkoholu.

źródło:KPP Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz