Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Rozbić trzy auta za jednym zamachem


sliderTaką właśnie kolizję spowodował dziewiętnastolatek za kierownicą BMW w czwartek 20 października, w samym centrum miasta. Młody kierowca BMW jadąc od strony kościoła uderzył w zaparkowanego po lewej stronie ulicy 3-go Maja „małego fiata”, praktycznie niszcząc tył tego auta. Fiat z kolei uderzył w zaparkowanego obok VW Tourana, który przygniótł do drzewa Cinquecento. Sprawca na szczęście uderzył w auta, w których nikt nie siedział.

KSP Mława nabór

– w dniu 20 października o godzinie 20:10 na ulicy 3-go Maja w Mławie doszło do kolizji drogowej. Kierujący samochodem BMW dziewiętnastoletni mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w prawidłowo zaparkowanego na ulicy 3-go Maja Fiata 126 P. Fiat uderzył w Volkswagena Tourana, a ten z kolei w Fiata Cinquecento. Kierujący pojazdem był trzeźwy. Trwają dalsze czynności policji w tej sprawie – podaje sierż. szt. Aneta Prusik z KPP Mława.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

8 - liczba komentarzy w artykule "Rozbić trzy auta za jednym zamachem"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
mławiak
Gość

ta kobieta z malucha to niepełnosprawna uziemiłeś ją gościu na długi czas…jeździj taczką zanim nauczysz się prowadzić samochód tłuku pomyśl jaki kobieta ma teraz problem

Kolo
Gość

Zaczął bym od faktu ze byly „zaparkowane po lewej stronie ulicy” ściągnęło go?
Tak to jest gdy uczy się ktos na malym samochodzie z malym silnikiem a pozniej rodzice dadzą cos lepszego.
Jestem za przywroceniem LISCIA bo takich GLABOW to coraz wiecej…

gosc
Gość

do J …

zazdrośnik☺ nie stać na bramkę co ☺

J......
Gość

niestety BMW zobowiązuje do niskiego ilorazu inteligencji, Maluszka bardzo szkoda mało takich jest,

AS
Gość

przez takich debili ubezpieczenia są już tak drogie że niedługo przewyższą wartość niektórych pojazdów

wpDiscuz