Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Rozbić trzy auta za jednym zamachem


sliderTaką właśnie kolizję spowodował dziewiętnastolatek za kierownicą BMW w czwartek 20 października, w samym centrum miasta. Młody kierowca BMW jadąc od strony kościoła uderzył w zaparkowanego po lewej stronie ulicy 3-go Maja „małego fiata”, praktycznie niszcząc tył tego auta. Fiat z kolei uderzył w zaparkowanego obok VW Tourana, który przygniótł do drzewa Cinquecento. Sprawca na szczęście uderzył w auta, w których nikt nie siedział.

Słoneczne ogrody Mława

– w dniu 20 października o godzinie 20:10 na ulicy 3-go Maja w Mławie doszło do kolizji drogowej. Kierujący samochodem BMW dziewiętnastoletni mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w prawidłowo zaparkowanego na ulicy 3-go Maja Fiata 126 P. Fiat uderzył w Volkswagena Tourana, a ten z kolei w Fiata Cinquecento. Kierujący pojazdem był trzeźwy. Trwają dalsze czynności policji w tej sprawie – podaje sierż. szt. Aneta Prusik z KPP Mława.

red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

8
KOMENTARZE

1500
mławiak

ta kobieta z malucha to niepełnosprawna uziemiłeś ją gościu na długi czas…jeździj taczką zanim nauczysz się prowadzić samochód tłuku pomyśl jaki kobieta ma teraz problem

Kolo

Zaczął bym od faktu ze byly „zaparkowane po lewej stronie ulicy” ściągnęło go?
Tak to jest gdy uczy się ktos na malym samochodzie z malym silnikiem a pozniej rodzice dadzą cos lepszego.
Jestem za przywroceniem LISCIA bo takich GLABOW to coraz wiecej…

gosc

do J …

zazdrośnik☺ nie stać na bramkę co ☺

J......

niestety BMW zobowiązuje do niskiego ilorazu inteligencji, Maluszka bardzo szkoda mało takich jest,

AS

przez takich debili ubezpieczenia są już tak drogie że niedługo przewyższą wartość niektórych pojazdów

Kriss

I jechał tylko do 50 km/h

gość 2

Znowu czerep z BMW…

Audi

BMW – Będziesz Miał Wypadek.