Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
przychodnia alfamed
Logo

Drugi hattrick Zbysińskiego, wpadka Wkry


W siódmej kolejce nasze B-klasowe zespoły rywalizowały z konkurentami z dolnych rejonów tabeli. Ten fakt wykorzystali tylko reprezentanci Tamki Dzierzgowo. Na swoim boisku wypunktowali z łatwością GKS Gumino.

Rywale z powiatu płońskiego wytrzymali napór dzierzgowian jedynie przez 16. minut. Wówczas do bramki trafił Michał Zbysiński, rozwiązując na dobre worek z trafieniami. Ostatecznie podopieczni Jacka Szypulskiego zadowolili się pięcioma bramkami. Trzy z nich zdobył Zbysiński, notując drugiego w rozgrywkach hattricka.

Komplet punktów mieli zainkasować także gracze z Radzanowa. Niestety wyprawa do Baboszewa przyniosła duże rozczarowanie. Dali się kompletnie zaskoczyć, w efekcie po kwadransie przegrywali już różnicą dwóch bramek.

Po zmianie stron pozostała już tylko walka o odrabianie strat. W 66. minucie kontaktowanego gola zanotował Zbigniew Kalinowski. Natomiast do wyrównanie trzeba było czekać aż do doliczonego czasu drugiej partii. Ostatecznie bramkarza Orląt pokonał doświadczony Mariusz Wojdowski.

W następnej kolejce Wkra podejmie na swoim terenie rezerwy nasielskiego Żaka, natomiast Tamka wcieli się w rolę gospodarza w meczu z Orlętami Baboszewo.

Tamka Dzierzgowo – GKS Gumino 5:1

Tamka: Miałki – Woźniak, Zaborowski, Kwiatek, Nadrowski (73. Jastrzębowski), Grzybowski, Sobiecki, Wójtowicz, Zbysiński, Czaplicki (57. Bartoszczyk, 84. Szypulski), Jakóbiak (68. Barbucha)

Orlęta Baboszewo – Wkra Radzanów 2:2

Wkra: Biegański – Brdak, Pieńkowski, J. Krogulski (46. Pakuszewski, 83. Wojdowski), Grzywacz –  Kalinowski, Rutecki, Strzelec, Czernik. Dziurlikowski, Borkowski

 Pozostałe wyniki siódmej kolejki:, Żbik II – Wkra II 5:2, MKS II – Opia 1:1, Gladiator – GKS 3:0

bez-tytulu

RS

Pin It
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz