Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
ŻAK lider szkoł policealnych w Polsce
kupimy twoje auto
Logo

Dzień Edukacji Narodowej w szkole muzycznej


sliderNauczyciele mławskiej szkoły muzycznej uczcili Dzień Edukacji Narodowej, czyli również swoje święto, koncertem na scenie ich rodzimej placówki. 

Zanim jednak na scenie pojawili się młodzi artyści, zdobywający szlify pod okiem swoich nauczycieli oraz sami nauczyciele, to podziękowania za trud całorocznej pracy, złożył dla wszystkich pracowników dyrektor PSM Wilhelm Taraszkiewicz. Pedagogom wręczył też nadane im stopnie awansu zawodowego. Dyrektor i nauczyciele otrzymali również podziękowania i kwiaty od uczniów szkoły muzycznej.  Potem już na scenie niepodzielnie królowała tylko muzyka.

RK

« 1 z 3 »

Pin It
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
888
wpDiscuz