Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Patryk Fabisiak kandydat do Rady Miasta Jolanta Karpińska kandydatka do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
Cezary Kądrzycki kandydat do Rady Miasta Mława
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

„Językowcy” z Gimnazjum nr 2 z wizytą u młodszych kolegów w SP 7


sliderPo raz kolejny uczniowie Gimnazjum nr 2 im. dra J. Ostaszewskiego w Mławie gościli na lekcji j. angielskiego u młodszych kolegów w klasie II h Szkoły Podstawowej nr 7 w Mławie z okazji Dnia Języków Obcych.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Gimnazjaliści  przeprowadzili proste ćwiczenia  w j. angielskim, niemieckim, francuskim a także rosyjskim, które uprzednio przygotowali pod kierunkiem swoich nauczycieli  języków obcych. Uczniowie zostali podzieleni na cztery grupy, w których gimnazjaliści kolejno prezentowali materiał leksykalny. Prace „młodych nauczycieli” koordynowała p. A. Zbrzyska, nauczycielka języka angielskiego w Gimnazjum nr 2.

Przemiłym akcentem było  wręczenie na koniec spotkania  przygotowanej  wcześniej pod kierunkiem p. Anny Goszczyńskiej, nauczycielki języka angielskiego w Szkole Podstawowej nr 7 laurki z podziękowaniem za przeprowadzoną lekcję.

Celem spotkania było kształtowanie u uczniów umiejętności współpracy, postaw ciekawości, tolerancji, otwartości oraz pracy nad własnym rozwojem i dzielenia się wiedzą z innymi.

źródło: Gimnazjum nr 2

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500