Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Pumpjack Party Game Google Play
Logo

Nietrzeźwy pirat drogowy chciał przejechać policjantów. Padły strzały ostrzegawcze


slider-policja-mlawa

fot. KPP Mława

Trwają czynności mławskiej policji w sprawie nietrzeźwego kierującego, który spowodował kolizję drogową i uciekł z miejsca zdarzenia. Podczas prowadzonego przez patrol pościgu, próbował potrącić interweniujących policjantów. Zatrzymany to 26-letni mieszkaniec pow. nidzickiego. W organizmie miał blisko 2 promile alkoholu.

 Do zdarzenia doszło w piątek o godz. 14:30. Dyżurny policji otrzymał zgłoszenie o kierującym oplem astrą, który w miejscowości Uniszki Zawadzkie uderzył w dwa samochody osobowe i uciekł z miejsca zdarzenia krajową siódemką. Interweniujący patrol ruchu drogowego rozpoczął pościg za sprawcą kolizji. Na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 7 z ulicą Płocką w Mławie, patrol zatrzymał kierującego oplem astrą. Jednak kierowca ruszył nagle, uderzając w radiowóz i próbując potrącić interweniujących policjantów. Policjanci oddali strzały ostrzegawcze i ruszyli w dalszy pościg za niebezpiecznym kierowcą.

Pijany kierowca został zatrzymany chwilę później w Wiśniewie. Na widok policyjnych patroli zamknął się od środka w samochodzie i nie reagował na wydawane mu polecenia. Policjanci wybili szybę w aucie i wydobyli na zewnątrz niebezpiecznego pirata drogowego, którzy stworzył poważne zagrożenie bezpieczeństwa na drodze. Zatrzymanym okazał się 26-letni mieszkaniec pow. nidzickiego. W organizmie miał blisko 2 promile alkoholu. Trafił do mławskiego aresztu. Trwają czynności mławskiej policji oraz prokuratury.

źródło: asp. Anna Pawłowska/RJ

KOMENTARZE

3 - liczba komentarzy w artykule "Nietrzeźwy pirat drogowy chciał przejechać policjantów. Padły strzały ostrzegawcze"

avatar
888

Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
ktoś
Gość
ktoś
1 miesiąc 22 dni temu

i tak nic mu nie zrobią, powinien nobla dostać, bo tacy są nietykalni

anka
Gość
anka
1 miesiąc 22 dni temu

Całkowity brak mózgu.
To sobie teraz koleś odpocznie, bo chyba nie skończy się na zawiazach

głos
Gość
głos
1 miesiąc 23 dni temu

W końcu Mławski funkcjonariusz pokazał do czego służy broń. Brawo.

wpDiscuz