Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Nietrzeźwy pirat drogowy chciał przejechać policjantów. Padły strzały ostrzegawcze


slider-policja-mlawa

fot. KPP Mława

KSP Mława nabór

Trwają czynności mławskiej policji w sprawie nietrzeźwego kierującego, który spowodował kolizję drogową i uciekł z miejsca zdarzenia. Podczas prowadzonego przez patrol pościgu, próbował potrącić interweniujących policjantów. Zatrzymany to 26-letni mieszkaniec pow. nidzickiego. W organizmie miał blisko 2 promile alkoholu.

 Do zdarzenia doszło w piątek o godz. 14:30. Dyżurny policji otrzymał zgłoszenie o kierującym oplem astrą, który w miejscowości Uniszki Zawadzkie uderzył w dwa samochody osobowe i uciekł z miejsca zdarzenia krajową siódemką. Interweniujący patrol ruchu drogowego rozpoczął pościg za sprawcą kolizji. Na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 7 z ulicą Płocką w Mławie, patrol zatrzymał kierującego oplem astrą. Jednak kierowca ruszył nagle, uderzając w radiowóz i próbując potrącić interweniujących policjantów. Policjanci oddali strzały ostrzegawcze i ruszyli w dalszy pościg za niebezpiecznym kierowcą.

Pijany kierowca został zatrzymany chwilę później w Wiśniewie. Na widok policyjnych patroli zamknął się od środka w samochodzie i nie reagował na wydawane mu polecenia. Policjanci wybili szybę w aucie i wydobyli na zewnątrz niebezpiecznego pirata drogowego, którzy stworzył poważne zagrożenie bezpieczeństwa na drodze. Zatrzymanym okazał się 26-letni mieszkaniec pow. nidzickiego. W organizmie miał blisko 2 promile alkoholu. Trafił do mławskiego aresztu. Trwają czynności mławskiej policji oraz prokuratury.

źródło: asp. Anna Pawłowska/RJ

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

3 - liczba komentarzy w artykule "Nietrzeźwy pirat drogowy chciał przejechać policjantów. Padły strzały ostrzegawcze"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
ktoś
Gość

i tak nic mu nie zrobią, powinien nobla dostać, bo tacy są nietykalni

anka
Gość

Całkowity brak mózgu.
To sobie teraz koleś odpocznie, bo chyba nie skończy się na zawiazach

głos
Gość

W końcu Mławski funkcjonariusz pokazał do czego służy broń. Brawo.

wpDiscuz