Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
fiołek alpejski kącik kreatywny codziennik inspiruje
Logo

Oko w oko z kradzionym Lamborghini


1lambo-4Niezwykłą przygodę przeżył 4 października jeden z naszych czytelników, który tego dnia wieczorem był we Włocławku. Jadąc swoim autem natknął się na Lamborghini Aventador, stojące w poprzek ulicy, bez świateł i bez kierowcy. Takie auto produkowane jest wyłącznie na zamówienie, jest zupełną rzadkością na polskich drogach, a cena nowego egzemplarza na allegro to ponad 2,5 mln zł.

cdziennik_inspiruje

Taki właśnie egzemplarz sportowego wozu stał sobie spokojnie porzucony na jednym z włocławskich skrzyżowań. Okazało się, że to Lamborghini skradziono w Niemczech, a wiadomość o jego znalezieniu we Włocławku można było przeczytać w środę w ogólnopolskich serwisach informacyjnych.

–  Przejeżdżając ulicą Kapitulną, na środku skrzyżowania z dk 91 zauważyłem stojące bez świateł auto. Jestem pasjonatem motoryzacji, od razu rozpoznałem markę Lamborghini. Auto było na holenderskich blachach, stało z otwartymi szybami. Gdy zerknąłem do środka, na siedzeniu leżał telefon komórkowy i długie rękawice. Po kilku minutach przyjechał patrol policji i wtedy dowiedziałem się, że auto zostało skradzione w Niemczech. Na pamiątkę spotkania z takim rarytasem pozostały mi zdjęcia – relacjonuje nasz czytelnik.

red.

Lamborghini Aventador – dwudrzwiowy i dwumiejscowy supersamochód zaprezentowany publicznie przez włoską firmę Lamborghini 28 lutego 2011 roku na Międzynarodowym Salonie Samochodowym w Genewie. Aventador (oznaczenie wewnętrzne Lamborghini LB834) został stworzony jako następca dla produkowanego przez dziesięć lat modelu Murciélago i zarazem nowy flagowy pojazd włoskiego producenta na rok 2011 (obok Bugatti Veyrona jest jednym z najszybszych samochodów na świecie). Wkrótce po zaprezentowaniu, Lamborghini ogłosiło, że przyjęto zamówienia na nowe samochody których realizacja zajmie 12 miesięcy, do nabywców pojazdy zaczęły trafiać w połowie 2011.

źródło: Wikipedia

1lambo-4 1lambo-3 1lambo-2 1lambo-1

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Oko w oko z kradzionym Lamborghini"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
czterykoła
Gość

To naprawdę gratka, zazdroszczę takiego spotkania i pozdrawiam.

wpDiscuz