Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Szymon Chmielewski Michał Pol kandydat do Rady Miasta Mława wybory samorządowe 2018
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Rodzina poszukuje zaginionego Mariusza Mazura


zdjecie-mariusza-z-plakatuGRUPA ZALEWSKI na prośbę rodziny zaginionego prowadzi poszukiwania MARIUSZA MAZURA mieszkańca Mławy, który zaginął 25 sierpnia 2016 r. Waga 70 kg,wzrost 175 cm,włosy krótkie.W dniu zaginięcia ubrany był w bluzę koloru ciemno-niebieskiego,dresy koloru ciemnego.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

 

Jeżeli posiadasz informacje o zaginionym skontaktuj się z Grupą Zalewski : patrolszuka@wp.pl Naszym informatorom zapewniamy dyskrecję i anonimowość.

Informacje możesz przekazać także policji dzwoniąc na numer 997 lub kontaktując się z rodziną Mariusza pod numerem tel. 516 930 156

źródło: GRUPA ZALEWSKI

zdjecie-mariusza2

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500