Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Mariusz Dziubiński DariuszLampkowski kandydat do Rady Powiatu Mławskiego kandydat do Rady Miasta Mława wybory samorządowe 2018
Logo
Grażyna Zakrzewska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Dobry start mławskich tancerzy


sliderKlub Sportowy Mławskie Centrum Tańca informuje o pierwszym w nowym sezonie starcie naszych reprezentantów podczas Mistrzostw Okręgu Mazowieckiego Polskiego Towarzystwa Tanecznego oraz Otwartego Pucharu Okręgu Mazowieckiego PTT.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

W turnieju pucharowym w kat. 14-15 D w tańcach standardowych Michał Baran – Aleksandra Walczak zajęli 6 miejsce i 7 w tańcach latynoamerykańskich, Jakub Żelik – Iza Wydurska startujący w kat. 12-13 kl. E zajęli 5 miejsce w kombinacji, Artur Szumacher – Katarzyna Welenc w kategorii 14-15 kl. C 3 ST stanęli na 3 stopniu podium.

2 mławskie pary rywalizowały też Mistrzostwach Okręgu, w kategoriach OPEN, i tak Artur z Kasią startujący w tańcach latynoamerykańskich w kat. 14-15 latków zajęli 4 miejsce, natomiast Szymon Zakrzewski – Julia Giesek reprezentujący nas w kat. 16-18 latków stanęli obok podium w tańcach standardowych (4 miejsce), za to w tańcach latynoamerykańskich zdobyli tytuły II wicemistrzów Okręgu Mazowieckiego PTT na rok 2016 (3 miejsce).

Sezon startów dobrze się rozpoczął i klub oraz zawodnicy mają nadzieję, że to dopiero początek sukcesów. Przed tancerzami jeszcze wiele startów do końca roku kalendarzowego, m.in. 22.10 w Mławie – XIV MŁAWA OPEN – Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego PTT oraz seria Mistrzostw Polski w różnych stylach tanecznych. Otwarcie nowej siedziby klubu i nieograniczony dostęp do sali treningowej oraz poszerzona oferta treningowa, m.in. balet klasyczny i taniec jazzowy z pewnością spowodują lepsze przygotowanie obecnych i przyszłych reprezentantów Mławy.

źródło: UMM

fot. Mławskie Centrum Tańca

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500