Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Szymon Chmielewski Michał Pol kandydat do Rady Miasta Mława wybory samorządowe 2018
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Oglądaj wystawę w Galerii „E” w ekonomiku


sliderBiblioteka  szkolna  Zespołu  Szkół  Nr  4  w Mławie  zaprasza do GALERII „E” (na korytarzu przed biblioteką) , w której prezentowana jest przez cały październik i listopad 2016 r. wystawa  fotografików Ziemi Zawkrzeńskiej pod hasłem „Barwy jesieni”.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

W galerii E obecnie można podziwiać zdjęcia  fotografików z Mławy (Dariusza Tadrzyńskiego, Danuty Gastołek, Artura Dębskiego, Janusza Dębskiego i Pawła Kozińskiego ), Żuromina (Beaty Sobieraj, Estery Sobieraj, Gabrieli Szymańskiej, Malwiny Piotrowskiej i Wojciecha Falkiewicza), Bieżunia  (Zbigniewa Dobrowolskiego) i  Lidzbarka Welskiego (Zygmunta Mężykowskiego).

Materiał eksponowany na wystawie obejmuje około 40 zdjęć, w których autorzy zawarli  swoje postrzeganie przyrody ujęte jak sam tytuł wskazuje  w kolorach jesieni. Większość fotogramów stanowi krajobraz przyrodniczy, możemy na nich zobaczyć przepiękne  romantyczne krajobrazy, niekonwencjonalne ukształtowanie terenu, uchwycone barwy jesieni oraz  krajobrazy nas otaczające. Wspaniale pokazana jest na nich gra światła i barw, autorzy zdjęć jakby bawił się przestrzenią.

Prezentowana wystawa promuje walory przyrodnicze Mławy i okolic oraz przepiękne zakątki Północnego Mazowsza i jego przyrodę.

Organizatorką wystawy jest Elżbieta Kwiatkowska  (nauczyciel bibliotekarz tej szkoły)  przy udziale opiekuna „Galerii 13” Janusza  Dębskiego.

źródło: ZS nr 4 w Mławie

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500