Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Szymon Chmielewski Michał Pol kandydat do Rady Miasta Mława wybory samorządowe 2018
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Kolejna edycja konkursu „Świąteczna kartka od Burmistrza”


pobraneJak co roku Burmistrz Miasta Mława serdecznie zaprasza do udziału w konkursie na „Świąteczną kartkę od Burmistrza”. Spośród wykonanych prac wybranych zostanie 8 kartek świątecznych przygotowanych przez uczniów z mławskich przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjalnych, które wyślemy do instytucji, organizacji, firm w kraju i na świecie wraz z życzeniami świąteczno – noworocznymi od Przewodniczącego Rady Miasta Mława, Burmistrza Miasta Mława oraz mieszkańców.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

W konkursie mogą wziąć udział i w takich kategoriach zostaną przyznane nagrody:

  • dzieci w wieku przedszkolnym
  • uczniowie szkół podstawowych klas I – III
  • uczniowie szkół podstawowych klas IV – VI
  • uczniowie gimnazjów

Uczestnicy konkursu będą wybierani dwuetapowo. W I etapie – szkolnym, placówki wybiorą nie więcej niż 20 najlepszych prac spośród uczniów i przekażą je do II etapu. W II etapie komisja powołana przez Burmistrza Miasta Mława, wybierze 8 najlepszych kartek świątecznych oraz może przyznać nagrody dodatkowe.

Uczniowie powinni przygotować projekt kartki świąteczno – noworocznej wykonanej dowolną techniką plastyczną, w formie płaskiej, umożliwiającej przygotowanie projektu poligraficznego oraz druk. Wymaganym i obowiązkowym elementem na każdej kartce będzie akcent mławski.

Uczestnicy konkursu zgłaszają swój udział do konkursu poprzez formularz (w załączeniu).

Prace z kartami zgłoszeniowymi należy dostarczyć osobiście do Urzędu Miasta Mława Wydział Organizacyjny, pok. 36, lub przesłać pocztą na adres: Urzędu Miasta Mława, Stary Rynek 19, 06-500 Mława, z dopiskiem „Konkurs – Kartka świąteczna od Burmistrza” w nieprzekraczalnym terminie do 14 listopada 2016 r. (poniedziałek).

Nagrodami w konkursie będą:

– druk w 100 egzemplarzach każdej wygranej propozycji karki świątecznej oraz ich wysyłka do instytucji, organizacji, firm w kraju i na świecie wraz z życzeniami świąteczno – noworocznymi od Przewodniczącego Rady Miasta Mława, Burmistrza Miasta Mława oraz mieszkańców wraz
z podaniem imienia, nazwiska i szkoły zwycięzcy,

– upominki rzeczowe wręczone podczas Mikołajek Miejskich 6 grudnia br.

Zdjęcie – praca Klaudii Kordulewskiej, laureatki konkursu z 2015 roku

Regulamin konkursu i karta zgłoszenia dostępne są tutaj.

źródło:UMM

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

3
KOMENTARZE

1500
ewa

ja już w tym roku robie i napewno wygram 😉

Dobromir

Chyba w tym roku zrobię burmistrza na drezynie jak rozdaje działki biznesmenom 🙂

ewa

haha