Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Szkolenia Inkubator Mława profesjonalny opiekun
Pumpjack Party Game Google Play
Logo

Kolejna edycja konkursu „Świąteczna kartka od Burmistrza”


pobraneJak co roku Burmistrz Miasta Mława serdecznie zaprasza do udziału w konkursie na „Świąteczną kartkę od Burmistrza”. Spośród wykonanych prac wybranych zostanie 8 kartek świątecznych przygotowanych przez uczniów z mławskich przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjalnych, które wyślemy do instytucji, organizacji, firm w kraju i na świecie wraz z życzeniami świąteczno – noworocznymi od Przewodniczącego Rady Miasta Mława, Burmistrza Miasta Mława oraz mieszkańców.

W konkursie mogą wziąć udział i w takich kategoriach zostaną przyznane nagrody:

  • dzieci w wieku przedszkolnym
  • uczniowie szkół podstawowych klas I – III
  • uczniowie szkół podstawowych klas IV – VI
  • uczniowie gimnazjów

Uczestnicy konkursu będą wybierani dwuetapowo. W I etapie – szkolnym, placówki wybiorą nie więcej niż 20 najlepszych prac spośród uczniów i przekażą je do II etapu. W II etapie komisja powołana przez Burmistrza Miasta Mława, wybierze 8 najlepszych kartek świątecznych oraz może przyznać nagrody dodatkowe.

Uczniowie powinni przygotować projekt kartki świąteczno – noworocznej wykonanej dowolną techniką plastyczną, w formie płaskiej, umożliwiającej przygotowanie projektu poligraficznego oraz druk. Wymaganym i obowiązkowym elementem na każdej kartce będzie akcent mławski.

Uczestnicy konkursu zgłaszają swój udział do konkursu poprzez formularz (w załączeniu).

Prace z kartami zgłoszeniowymi należy dostarczyć osobiście do Urzędu Miasta Mława Wydział Organizacyjny, pok. 36, lub przesłać pocztą na adres: Urzędu Miasta Mława, Stary Rynek 19, 06-500 Mława, z dopiskiem „Konkurs – Kartka świąteczna od Burmistrza” w nieprzekraczalnym terminie do 14 listopada 2016 r. (poniedziałek).

Nagrodami w konkursie będą:

– druk w 100 egzemplarzach każdej wygranej propozycji karki świątecznej oraz ich wysyłka do instytucji, organizacji, firm w kraju i na świecie wraz z życzeniami świąteczno – noworocznymi od Przewodniczącego Rady Miasta Mława, Burmistrza Miasta Mława oraz mieszkańców wraz
z podaniem imienia, nazwiska i szkoły zwycięzcy,

– upominki rzeczowe wręczone podczas Mikołajek Miejskich 6 grudnia br.

Zdjęcie – praca Klaudii Kordulewskiej, laureatki konkursu z 2015 roku

Regulamin konkursu i karta zgłoszenia dostępne są tutaj.

źródło:UMM

Pin It
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

3 - liczba komentarzy w artykule "Kolejna edycja konkursu „Świąteczna kartka od Burmistrza”"

avatar
888
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
ewa
Gość

ja już w tym roku robie i napewno wygram 😉

Dobromir
Gość

Chyba w tym roku zrobię burmistrza na drezynie jak rozdaje działki biznesmenom 🙂

ewa
Gość

haha

wpDiscuz