Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Zbysiński się rozstrzelał, Dziurlikowski z hattrickiem


KSP Mława nabór

Kolejny udany mecz w B-klasie zanotował napastnik Tamki Michał Zbysiński. Po trzech trafieniach w meczu z Opinogórą, tym razem zaliczył dublet w konfrontacji z rezerwami żuromińskiej Wkry. Z kolei futboliści z Radzanowa awansowali na ligowe podium.

 Podopieczni Pawła Borkowskiego odnieśli w niedzielne popołudnie trzecią wygraną w rozgrywkach. Na własnym terenie okazali się lepsi od ostatniego w tabeli GKS-u Gumino. Bohaterem rywalizacji okazał się Krzysztof Dziurlikowski. Urodzony w 1995 roku napastnik zakończył mecz z hattrickiem na koncie.

 Domowy sukces pozwolił radzanowianom awansować na trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej. Na piątej plasują się reprezentanci Tamki Dzierzgowo. Strata do Wkry jest niewielka, wynosi zaledwie punkt.  W ostatnią sobotę września pokonali rezerwy klubu z Żuromina 4:1. Dwa gole zdobył Zbysiński, po jedynym dołożyli Łukasz Wójtowicz i jego imiennik Jakóbiak.

 W następnej kolejce dojdzie do derbów powiatu mławskiego. Wkra podejmie na swoim boisku Tamkę – spotkanie odbędzie się w sobotę 1 października, początek godz. 15.30.

 Wkra Radzanów – GKS Gumino 3:1

Wkra: Kocięcki – M. Keczmerski, Brdak (45. Pakuszewski), Jarzynka, Grzywacz, Kalinowski, Rutecki,  Strzelec (55. Końpa), Czernik, Kolos (75. Bieniewicz), Dziurlikowski

Tamka Dzierzgowo – Wkra II Żuromin 4:1

Tamka: Miałki – Woźniak, Zaborowski, Kwiatek, Lignowski, Grzybowski (83. Barbucha),  Wójtowicz, D. Krajewski, Zbysiński (75. Sobiecki), Szypulski (78. Jakóbiak), Bartoszczyk (46.  Czaplicki)

 Pozostałe wyniki V kolejki: Orlęta – Opia 1:5, Żbik II – GKS 2:2, MKS II  – Gladiator 3:1

 bez-tytulu

VI kolejka (1-2 października): Pokrzywnica – MKS II, Opia – Żbik, Wkra – Tamka, Wkra II – Orlęta, Gumino – Gladiator

Najlepsi strzelcy: 6 – Kamil Orłowski (Pokrzywnica), Krzysztof Dziurlikowski (Wkra), 5 – Patryk Czerwiński, Łukasz Frączkowski (Opia), Michał Zbysiński (Tamka)

RS

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Zbysiński się rozstrzelał, Dziurlikowski z hattrickiem"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
marian
Gość

Krzysztof Dziurlikowski miał w tym momencie 6 bramek ( 2 z Pokrzywnicą, 1 z Żurominem i 3 z Guminem)

wpDiscuz