Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Mławscy rekonstruktorzy docenieni


11W ubiegły piątek 16 września Burmistrz Miasta Mława Sławomir Kowalewski, Przewodniczący Rady Miasta Leszek Ośliźlok oraz przedstawiciele Miejskiego Domu Kultury podziękowali rekonstruktorom cywilnym za zaangażowanie w tworzenie widowiska, będącego punktem kluczowym corocznych obchodów upamiętniających bitwę pod Mławą 1939 r.

KSP Mława nabór

Długie rozmowy przy ognisku oraz wspólne oglądanie zdjęć wydawały się nie mieć końca. Spotkanie przebiegło w rodzinnej atmosferze. Goście i organizatorzy nawet przez chwilę nie tracili entuzjazmu. Kilkugodzinne grillowanie okazało się wspaniałym pomysłem i okazją do zacieśniania więzi.

Młodsi i starsi, ale pełni pasji i chęci do twórczego działania –  tak w kilku słowach możemy określić grupę ludzi, którzy są gotowi dostarczać nam wzruszeń i pokazywać, że zawsze warto łączyć się w słusznej sprawie i podtrzymywać tradycję. Wszyscy oni tego dnia przyjęli wyrazy uznania, i jak co roku mieli okazję do ponownego spotkania się, tym razem, dla odmiany w mniej zobowiązującym stroju i malowniczej, aczkolwiek dobrze im znanej okolicy niedaleko Mławy. Piątkowe popołudnie było okazją do podzielenia się spostrzeżeniami, wspominania radosnych chwil i snucia wizji o swoich wymarzonych rolach. Wspólne ucztowanie zakończyło się po zmroku, i jak widać na załączonych fotografiach wywołało wiele pozytywnych emocji.

Źródło i foto MDK Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz