Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
ŻAK lider szkoł policealnych w Polsce
Logo

Mławscy rekonstruktorzy docenieni


11W ubiegły piątek 16 września Burmistrz Miasta Mława Sławomir Kowalewski, Przewodniczący Rady Miasta Leszek Ośliźlok oraz przedstawiciele Miejskiego Domu Kultury podziękowali rekonstruktorom cywilnym za zaangażowanie w tworzenie widowiska, będącego punktem kluczowym corocznych obchodów upamiętniających bitwę pod Mławą 1939 r.

Długie rozmowy przy ognisku oraz wspólne oglądanie zdjęć wydawały się nie mieć końca. Spotkanie przebiegło w rodzinnej atmosferze. Goście i organizatorzy nawet przez chwilę nie tracili entuzjazmu. Kilkugodzinne grillowanie okazało się wspaniałym pomysłem i okazją do zacieśniania więzi.

Młodsi i starsi, ale pełni pasji i chęci do twórczego działania –  tak w kilku słowach możemy określić grupę ludzi, którzy są gotowi dostarczać nam wzruszeń i pokazywać, że zawsze warto łączyć się w słusznej sprawie i podtrzymywać tradycję. Wszyscy oni tego dnia przyjęli wyrazy uznania, i jak co roku mieli okazję do ponownego spotkania się, tym razem, dla odmiany w mniej zobowiązującym stroju i malowniczej, aczkolwiek dobrze im znanej okolicy niedaleko Mławy. Piątkowe popołudnie było okazją do podzielenia się spostrzeżeniami, wspominania radosnych chwil i snucia wizji o swoich wymarzonych rolach. Wspólne ucztowanie zakończyło się po zmroku, i jak widać na załączonych fotografiach wywołało wiele pozytywnych emocji.

Źródło i foto MDK Mława

Pin It
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
888
wpDiscuz