Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Gmina Wiśniewo. Łukasz Tatuch rezygnuje z mandatu radnego


slider3Łukasz Tatuch, od listopada 2014 r. radny rady gminy Wiśniewo z Podkrajewa, 17 lipca 2016 r. złożył rezygnację z pełnienia mandatu. Jak napisał w uzasadnieniu wykonywana praca zawodowa nie pozwala mu na pełnienie mandatu. Komisarz Wyborczy w Ciechanowie 1 sierpnia 2016r. wydał postanowienie o wygaśnięciu mandatu Łukasza Tatucha, wybranego  na radnego w okręgu wyborczym nr 11 z listy Komitetu Wyborczego Wyborców Artura Ciesielskiego.  

KSP Mława nabór

W związku z tą sytuacją w okręgu wyborczym w Podkrajewie konieczne będzie przeprowadzenie wyborów uzupełniających. W wyznaczonym terminie zarejestrowały się dwa komitety wyborcze:  Komitet Wyborczy Wyborców Podkrajewo To My i Komitet Wyborczy Wyborców Lepsze Jutro. To właśnie te komitety do 27 września mają czas na wystawienie swoich  kandydatów na radnych.

Termin przeprowadzenia wyborów komisarz wyborczy wyznaczył na 6 listopada 2016 r.

JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz