Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Jacek Szlachta radny powiatowy podziękowanie wybory samorządowe 2018
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Do piątku nieczynna mała niecka pływalni


slider2Nie udało się w zaplanowanym do 31 sierpnia terminie przystosować mławskiej pływalni do nowych, bardziej rygorystycznych wymogów dla pływalni określonych w rozporządzeniu Ministra Zdrowia z 9 listopada 2015 r. Do użytku dopuszczona została jedynie duża niecka. Nadal nie można korzystać z małej niecki i jacuzzi.

Słoneczne ogrody Mława

– Firma Blue Point z Białegostoku jest w trakcie wdrażania technologii uzdatniania wody. Dla małej niecki są nieco inne wymagania sanitarne, firmie nie udało się w zaplanowanym terminie ukończyć prac. Nowy termin otwarcia małej niecki i jacuzzi to 23.09.2016r – informuje Piotr Jankowski dyrektor MOSiR.

JK

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

4
KOMENTARZE

1500
mławiak

A może warto zapytać i drugą stronę czyli firmę Blue Point z Białegostoku ?

zainteresowany

„do piątku” dzisiaj piątek i jak długo jeszcze?

Marek

A jak ma wyglądać takie dostosowanie, jezeli podobno kierownictwo podczas remontu z pracownikami wyjechało na wycieczkę?

Pati

Nie udało się w zaplanowanym do 31 sierpnia terminie przystosować mławskiej pływalni do nowych, bardziej rygorystycznych wymogów? Jakież to smutne. Tu się nie udało i tam się nie udało, ech coś w tym naszym ratuszu przestało grać jak trzeba, albo trzeba dyrygenta postawić do pionu, albo go wymienić, a jak nie to zakupić trzeba nowe instrumenty, do tych chyba się już nie da dostroić.