Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Do piątku nieczynna mała niecka pływalni


slider2Nie udało się w zaplanowanym do 31 sierpnia terminie przystosować mławskiej pływalni do nowych, bardziej rygorystycznych wymogów dla pływalni określonych w rozporządzeniu Ministra Zdrowia z 9 listopada 2015 r. Do użytku dopuszczona została jedynie duża niecka. Nadal nie można korzystać z małej niecki i jacuzzi.

KSP Mława nabór

– Firma Blue Point z Białegostoku jest w trakcie wdrażania technologii uzdatniania wody. Dla małej niecki są nieco inne wymagania sanitarne, firmie nie udało się w zaplanowanym terminie ukończyć prac. Nowy termin otwarcia małej niecki i jacuzzi to 23.09.2016r – informuje Piotr Jankowski dyrektor MOSiR.

JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

4 - liczba komentarzy w artykule "Do piątku nieczynna mała niecka pływalni"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
mławiak
Gość

A może warto zapytać i drugą stronę czyli firmę Blue Point z Białegostoku ?

zainteresowany
Gość

„do piątku” dzisiaj piątek i jak długo jeszcze?

Marek
Gość

A jak ma wyglądać takie dostosowanie, jezeli podobno kierownictwo podczas remontu z pracownikami wyjechało na wycieczkę?

Pati
Gość

Nie udało się w zaplanowanym do 31 sierpnia terminie przystosować mławskiej pływalni do nowych, bardziej rygorystycznych wymogów? Jakież to smutne. Tu się nie udało i tam się nie udało, ech coś w tym naszym ratuszu przestało grać jak trzeba, albo trzeba dyrygenta postawić do pionu, albo go wymienić, a jak nie to zakupić trzeba nowe instrumenty, do tych chyba się już nie da dostroić.

wpDiscuz