Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Chcieli pomóc kierowcy, zostali ranni


pod-uniezyrzemCiężko rannego mieszkańca powiatu ciechanowskiego śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego zabrał do szpitala w Warszawie. Drugi ciechanowianin z lżejszymi obrażeniami trafił do mławskiego szpitala. Obaj młodzi mężczyźni zatrzymali się żeby pomóc kierowcy samochodu marki Lublin, który unieruchomiony został na poboczu „siódemki”, niedaleko zajazdu Sunset koło Strzegowa.

KSP Mława nabór

– Do zdarzenia doszło wczoraj (20 września) o godzinie 21:30 w miejscowości Strzegowo. Jadący w kierunku Warszawy samochód marki Lublin uległ awarii i zatrzymał się na poboczu drogi. Przy nim zatrzymał się jadący z przeciwnego kierunku Opel Vectra, którym podróżowało trzech młodych mieszkańców powiatu ciechanowskiego. Pozostawili auto na poboczu drogi na światłach mijania i światłach awaryjnych i wysiedli z niego, chcąc udzielić pomocy kierowcy Lublina. W tym czasie nadjeżdżający od strony Strzegowa 36-letni mieszkaniec powiatu mławskiego kierujący Renaut Megane  z nieustalonych przyczyn zjechał na prawe pobocze i potrącił 20 – letniego i 18 – letniego pasażera opla, uderzając potem w przydrożne drzewo. Pierwszego z potrąconych w stanie ciężkim zabrał śmigłowiec LPR do szpitala w Warszawie, drugi z lekkimi obrażeniami trafił do szpitala w Mławie. Wszyscy kierowcy byli trzeźwi. Trwają czynności policji w sprawie zaistniałego wypadku – informuje sierż. szt. Aneta Prusik z KPP Mława.

JK

pod-uniezyrzem-2

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Chcieli pomóc kierowcy, zostali ranni"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
slawko
Gość

tragedia chcieli pomoc…

wpDiscuz