Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Nad Wólką nadal czarna chmura


20160919_101525We wczorajszej publikacji pisaliśmy  o sobotniej gehennie mieszkańców  ulicy Batorego i sąsiednich ulic na skutek unoszącego się znad sortowni pyłu węglowego. Okazuje się, że trwające w poniedziałek sortowanie wyładowanego w sobotę węgla powoduje, bodajże jeszcze większe zapylenie okolicznych posesji.  

– Dziś od rana mamy znowu efekty specjalne podczas sortowania węgla! Jeszcze przed otwarciem firmy czekały z samego rana cztery TIR-y po tenże węgiel.  I od samego rana firma wzięła się prężnie do sortowania tego węgla który przyjechał w sobotę – pisze jeden z mieszkańców okolicznych domów.

JK

20160919_101525 20160919_100757

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapoznaj się ze szczegółami TUTAJ