Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Pracownia Rozwoju Inkubator Mława kursy operatorów maszyn koparki koparko-ładowarki, walec drogowy OSKAR
Logo
meblolux

Kolizja ciągnika siodłowego z ciągnikiem rolniczym koło Mdzewa


slider-strazzW tył przyczepy ciągniętej przez rolniczy ciągnik poruszający się drogą krajową nr 7 niedaleko Mdzewa, uderzył samochód ciężarowy z naczepą. W tym zdarzeniu nie było osób poszkodowanych.

– Zgłoszenie o zderzeniu ciągnika siodłowego z naczepą  z ciągnikiem rolniczym otrzymaliśmy 16 września o godzinie 13:36. Do zdarzenia wyjechał jeden zastęp JRG Mława oraz zastęp OSP Strzegowo. Podczas zderzenia nikt nie został ranny, działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, uprzątnięciu pozostałości powypadkowych, a także neutralizacji za pomocą sorbentu rozlanego płynu eksploatacyjnego pojazdu. –podaje oficer dyżurny PSP Mława.

JK

dsc_0254 dsc_0258 dsc_0261 dsc_0263

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

2 - liczba komentarzy w artykule "Kolizja ciągnika siodłowego z ciągnikiem rolniczym koło Mdzewa"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Świadek
Gość

A o zgłaszającym, który kierował ruchem przez 45 min i udrożnił ruch, nikt nie wie i nikt nie pamięta. Gdyby nie on to droga byłaby zablokowana o wiele dłużej, gdyż samochód ciężarowy stał w poprzeg drogi.

obiektywny
Gość

Brawo Ty.

wpDiscuz