Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Łoś zabity, Mondeo zniszczone


img_7174Kolejne zderzenie samochodu osobowego z łosiem na drodze krajowej nr 7 w okolicach Mdzewa. Choć zderzenie wyglądało groźnie, kierowca nie odniósł poważniejszych obrażeń.

KSP Mława nabór

– Do kolizji drogowej  z łosiem doszło 14 września 2016. o godz. 3:40 na drodze krajowej nr 7 w miejscowości Mdzewo. Kierujący samochodem marki Ford Mondeo, 35- letni mężczyzna, uderzył w znajdującego się na drodze łosia. Zwierzę weszło na drogę z prawej strony, wprost przed nadjeżdżający samochód. Kierowcy nic się nie stało – podaje Anna Pawłowska rzecznik prasowy KPP Mława.

JK

img_7175

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

3 - liczba komentarzy w artykule "Łoś zabity, Mondeo zniszczone"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
kot
Gość

łosia też szkoda

Mariusz
Gość

Wzdłuż drug przy lasach jakby były siatki jak na alei Marszałkoweskiej może by się zmniejszyła pielgrzymka łosi jak i dzików lub saren

koko
Gość

Tylko ciekawe jaką wysokość musiałyby mieć te siatki skoro łosie potrafią je przeskoczyć i spokojnie iść dalej.

wpDiscuz