Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Siekierezada po mławsku


slider-policja-2Trwają  czynności mławskiej policji w sprawie niebezpiecznego pirata drogowego, który próbował uciec przed interweniującymi patrolami  a po zatrzymaniu groził policjantom siekierą. Został obezwładniony za pomocą paralizatora.  Zatrzymany, to 23- letni mieszkaniec Mławy.

KSP Mława nabór

Do zdarzenia doszło 13 września, o godz. 23.00. Patrol policji zauważył na ul. Ciechanowskiej w Mławie, kierującego samochodem marki VW Golf II, który na widok patrolu gwałtownie przyspieszył i wjechał w boczną uliczkę. Policjanci ruszyli za kierowcą golfa, używając sygnałów świetlnych i dźwiękowych. Kierowca zignorował sygnały do zatrzymania się i wyjechał na drogę krajową nr 7 w kierunku Nidzicy. Do pościgu dołączyły się trzy inne, mławskie  patrole oraz patrol z Nidzicy. Uciekając przed pościgiem, w pobliżu Nidzicy mężczyzna gwałtownie zjechał  w prawo na pobocze, a następnie do rowu. Wysiadł z samochodu, trzymając  w ręku siekierę. Wybijał nią szyby i uszkadzał karoserię we własnym aucie. Wymachując siekierą, groził policjantom. Został obezwładniony przy użyciu paralizatora. Następnie przewieziono go karetką pogotowia do szpitala w Mławie, a stamtąd na oddział psychiatryczny do szpitala w Ciechanowie. Zatrzymanym okazał się 23- letni mieszkaniec Mławy, był trzeźwy. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

2 - liczba komentarzy w artykule "Siekierezada po mławsku"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
fakty
Gość

Co to za policja ze gonił sprawcę aż do Nidzicy. Nie potrafili zatrzymać wcześniej. Co to za funkcjonariusze? Śmiech na sali. Trzeźwy był, a badanie na zawartosc narkotyków było ?

Arczi
Gość

Czlowieku to nie film amerykanski lub paradokument z tvn. Zaloz mundur i kozacz zobaczymy jaki bedziesz.

wpDiscuz