Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
wynajmę lokal w centrum mławy
kupimy twoje auto
Logo

Pepłowo. Ciężarówka przewożąca drób wypadła z drogi


slider-straz-1Dziś nad ranem na drodze krajowej nr 7 w miejscowości Pepłowo (gm. Wieczfnia Kościelna ) ciężarówka z przyczepą przewożąca drób wypadła z drogi i wywróciła się. Ranny został kierowca ciężarówki.

– Zgłoszenie o zdarzeniu otrzymaliśmy 15 września o godz. 3:57. Równolegle zgłoszenie dotarło do stanowiska kierowania PSP w Nidzicy, która również zadysponowała swoje jednostki. Na DK nr 7 w miejscowości Pepłowo zjechała poza pas jezdni ciężarówka z przyczepą przewożąca drób. Samochód uległ wywróceniu, ranny kierowca został zakleszczony w kabinie pojazdu. Do zdarzenia zadysponowaliśmy dwa zastępy JRG Mława oraz zastęp OSP Wieczfnia Kościelna. Działania straży polegają na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i na tym etapie skupiają się na uwolnieniu kierowcy pojazdu zakleszczonego w kabinie. Kierowca jest przytomny. Na miejscu zdarzenia jest zespół ratownictwa medycznego, policja oraz lekarz weterynarii, który podjał działania  co do przewożonego ładunku. Ruch na tym odcinku drogi odbywa się wahadłowo – podaje oficer dyżurny PSP Mława.

Aktualizacja 15.09. g.13:12

Trwają czynności mławskiej policji w sprawie wypadku drogowego, w którym poważnie ranny został 65- letni mieszkaniec Ostródy. Mężczyzna kierował samochodem ciężarowym, przewoził transport żywego drobiu.

Do zdarzenia doszło w czwartek, tuż przed godziną 4.00 rano, na drodze krajowej nr 7 w pobliżu miejscowości Pepłowo. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący samochodem ciężarowym marki DAF z przyczepą, 65- letni mieszkaniec Ostródy, na łuku drogi, stracił panowanie nad pojazdem i wypadł z jezdni na pobocze. Samochód przewrócił się na bok. Kierowca został zakleszczony w zmiażdżonej kabinie. Po akcji ratunkowej, został przewieziony do szpitala w Mławie. Kierujący ciężarowym dafem przewoził transport żywych zwierząt – ok. 2 tysięcy indyczek. W wyniku wypadku część przewożonych zwierząt padła. Na miejsce zdarzenia wezwano powiatowego lekarza weterynarii. Mławska policja ustala przebieg i przyczyny wypadku.

JK

KOMENTARZE

6 - liczba komentarzy w artykule "Pepłowo. Ciężarówka przewożąca drób wypadła z drogi"

avatar
888

Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
KJ
Gość
KJ
2 miesięcy 2 dni temu

Pan Szczepan zmarł 17.09.2016 🙁

Gość
Gość
Gość
2 miesięcy 21 dni temu

Jak Pan tak może kierowca był zaklinowany w kabinie przewożąc drób, a pan z tekstem, że ” nawet kurczaki protestują przeciw Koźla”?! Czy wie pan co to współczucie?? Jak rodzina tego kierowcy się czuje czytając takie komentarze…?!!

Mieszkaniec przy kurnikach
Gość
Mieszkaniec przy kurnikach
2 miesięcy 23 dni temu

nawet kurczaki protestują przeciw Koźla….
Artykuł powinien sie nazywać -” SABOTAŻ KURCZAKÓW”

Stefan
Gość
Stefan
2 miesięcy 23 dni temu

Uciekajace kurczaki.

ll
Gość
ll
2 miesięcy 23 dni temu

tylko, że ciężarówka przewoziła indyki

kkkkkkkkkfffffffffffffcccccccccc
Gość
kkkkkkkkkfffffffffffffcccccccccc
2 miesięcy 22 dni temu

trzeba do końca przeczytać artykuł , drób to nie tylko KURCZAKI !!!!!!!!!!!

wpDiscuz