Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Pepłowo. Ciężarówka przewożąca drób wypadła z drogi


slider-straz-1Dziś nad ranem na drodze krajowej nr 7 w miejscowości Pepłowo (gm. Wieczfnia Kościelna ) ciężarówka z przyczepą przewożąca drób wypadła z drogi i wywróciła się. Ranny został kierowca ciężarówki.

KSP Mława nabór

– Zgłoszenie o zdarzeniu otrzymaliśmy 15 września o godz. 3:57. Równolegle zgłoszenie dotarło do stanowiska kierowania PSP w Nidzicy, która również zadysponowała swoje jednostki. Na DK nr 7 w miejscowości Pepłowo zjechała poza pas jezdni ciężarówka z przyczepą przewożąca drób. Samochód uległ wywróceniu, ranny kierowca został zakleszczony w kabinie pojazdu. Do zdarzenia zadysponowaliśmy dwa zastępy JRG Mława oraz zastęp OSP Wieczfnia Kościelna. Działania straży polegają na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i na tym etapie skupiają się na uwolnieniu kierowcy pojazdu zakleszczonego w kabinie. Kierowca jest przytomny. Na miejscu zdarzenia jest zespół ratownictwa medycznego, policja oraz lekarz weterynarii, który podjał działania  co do przewożonego ładunku. Ruch na tym odcinku drogi odbywa się wahadłowo – podaje oficer dyżurny PSP Mława.

Aktualizacja 15.09. g.13:12

Trwają czynności mławskiej policji w sprawie wypadku drogowego, w którym poważnie ranny został 65- letni mieszkaniec Ostródy. Mężczyzna kierował samochodem ciężarowym, przewoził transport żywego drobiu.

Do zdarzenia doszło w czwartek, tuż przed godziną 4.00 rano, na drodze krajowej nr 7 w pobliżu miejscowości Pepłowo. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący samochodem ciężarowym marki DAF z przyczepą, 65- letni mieszkaniec Ostródy, na łuku drogi, stracił panowanie nad pojazdem i wypadł z jezdni na pobocze. Samochód przewrócił się na bok. Kierowca został zakleszczony w zmiażdżonej kabinie. Po akcji ratunkowej, został przewieziony do szpitala w Mławie. Kierujący ciężarowym dafem przewoził transport żywych zwierząt – ok. 2 tysięcy indyczek. W wyniku wypadku część przewożonych zwierząt padła. Na miejsce zdarzenia wezwano powiatowego lekarza weterynarii. Mławska policja ustala przebieg i przyczyny wypadku.

JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

6 - liczba komentarzy w artykule "Pepłowo. Ciężarówka przewożąca drób wypadła z drogi"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
KJ
Gość

Pan Szczepan zmarł 17.09.2016 🙁

Gość
Gość

Jak Pan tak może kierowca był zaklinowany w kabinie przewożąc drób, a pan z tekstem, że ” nawet kurczaki protestują przeciw Koźla”?! Czy wie pan co to współczucie?? Jak rodzina tego kierowcy się czuje czytając takie komentarze…?!!

Mieszkaniec przy kurnikach
Gość

nawet kurczaki protestują przeciw Koźla….
Artykuł powinien sie nazywać -” SABOTAŻ KURCZAKÓW”

Stefan
Gość

Uciekajace kurczaki.

ll
Gość

tylko, że ciężarówka przewoziła indyki

kkkkkkkkkfffffffffffffcccccccccc
Gość
kkkkkkkkkfffffffffffffcccccccccc

trzeba do końca przeczytać artykuł , drób to nie tylko KURCZAKI !!!!!!!!!!!

wpDiscuz