Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Dzierzgowo będzie taniej kupować energię elektryczną


wymiana-oswietleniaRada Gminy Dzierzgowo upoważniła wójta Roberta Jelińskiego do podpisania porozumienia z jednostkami samorządu zainteresowanymi wspólnym zakupem energii elektrycznej. Gmina Dzierzgowo już po raz drugi uczestniczy w tym, coraz częściej stosowanym przez samorządy sposobie zakupu energii.  

KSP Mława nabór

– Planujemy zakup energii na potrzeby wszystkich jednostek organizacyjnych gminy, a także oświetlenia ulicznego na terenie gminy w latach 2017 – 2019. Za pierwszym razem gdy stosowaliśmy tę formę zebrało się 11 samorządów, a obecnie jest ich około 30.  W zakupie energii pośredniczy wyspecjalizowana firma. Dla gminy taka forma zakupu energii oznacza około 10 procentowe oszczędności – informuje sekretarz gminy Zdzisław Morawski.

JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz