Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Mława. „Zbieramy krew dla Polski” nie 16 ale 23 września!


sliderZmienił się termin planowanej akcji zbiórki krwi. Będzie to 23 września a nie jak planowano wcześniej 16. Miejsce i czas pozostają nie zmienione. 

KSP Mława nabór

W ramach IX edycji kampanii „Zbieramy krew dla Polski”, organizowanej przez Grupę Muszkieterów i Polski Czerwony Krzyż, swoją krew dla pacjentów okręgowych szpitali będą mogli oddać mieszkańcy Mławy.Po raz pierwszy kampanię wspiera Drużyna#M.

Krew będzie można oddać 23 września w godz. 09:00 – 16:00 w ambulansie zespołu wyjazdowego Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie, zaparkowanym przy markecie Intermarché ul. Długa 22. Krwiodawcom zapewniona będzie lekarska opieka medyczna, a ambulans wyposażony jest  w sterylny i bezpieczny  sprzęt medyczny.

Każdy, kto zdecyduje się na oddanie krwi, uzyska bezpłatnie wyniki swoich badań laboratoryjnych oraz weźmie udział w losowaniu profesjonalnych apteczek samochodowych. Zbiórkom krwi oraz kampanii edukacyjnej towarzyszyć będzie wiele atrakcji, a wśród nich nauka pierwszej pomocy, pokazy strażackie, konkursy i quizy.

źródło: organizatorzy

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz