Wkra zmieniła lidera, gościnna Tamka

SONY DSC

SONY DSC

W trzeciej kolejce B-klasowych zmagań zespół z Radzanowa podejmował na własnym boisku lidera z Opinogóry. Zacięty pojedynek zakończył się podziałem punktów. Gorzej spisała się Tamka Dzierzgowo.

Podopieczni Jacka Szypulskiego podejmowali na swoim terenie GKS Pokrzywnica. Wydawało się, że spotkanie zakończy się bezbramkowym remisem. Obie ekipy stworzyły sobie kilka okazji strzeleckich, ale długo Jakub Miałki i jego odpowiednik w bramce konkurentów zachowywali czyste konto.

Niestety goście walczyli do końca. W jednej z ostatnich akcji meczu Kamil Orłowski wymanewrował naszych obrońców, po czym strzelił zwycięskiego gola.

Radzanowianie rywalizowali z Opią Opinogóra.Rywale z powiatu ciechanowskiego zaczęli rozgrywki od dwóch zwycięstw  z rzędu. W Radzanowie chcieli kolejny raz świętować.  Zaczęli od mocnego uderzenia, w 20. minucie Patryk Kocięcki został pokonany przez Patryka Czerwińskiego.

Na szczęście tuż przed przerwą zawodnicy prowadzeni przez Pawła Borkowskiego wyrównali. Do bramki trafił Zbigniew Kalinowski, najlepszy strzelec B-klasy w poprzednim sezonie.

Na tym skończyło się strzelanie w sobotnie popołudnie. Remis oznaczał spadek Opii z fotelu lidera, natomiast radzanowianie pozostali na szóstym miejscu w ligowej tabeli.

W następnej kolejce obie nasze ekipy zagrają na wyjeździe. Radzanowska Wkra zmierzy się ze swoją imienniczką z Żuromina, a Tamka powalczy w Opinogórze.

Tamka Dzierzgowo – GKS Pokrzywnica 0:1

Tamka: Miałki – Czaplicki (60. Dymkowski), A. Krajewski, D. Krajewski, Lignowski (72. Michalak), Wójtowicz, Woźniak, Nadrowski, Grzybowski,  Zbysiński, Szypulski

Wkra Radzanów – Opia Opinogóra 1:1

Wkra: Kocięcki – Kolos (87. Wojdowski), Brdak, Pieńkowski, Grzywacz, Pakuszewski (90.  Bieniewicz), Rutecki, Strzelec, Czernik, Kalinowski, Dziurlikowski (55. Borkowski, 78. Końpa)

Pozostałe wyniki III kolejki: Wkra II – Gumino 4:1 Orlęta -Gladiator 1:2, Żbik II – MKS II 3:0