gabinet pulmonologiczny Mława
Pumpjack Party Game Google Play

Strzelili tyko po jednym golu. Żak poległ z Płońskiem

Jeszcze  w poprzednim sezonie zespoły z Płońska i Szreńska rywalizowały na poziomie okręgówki. W czerwcu oba spadły niżej, a okres między rozgrywkami był wyjątkowo burzliwy. Szreński zespół  opuściło kilku niezwykle ważnych zawodników.

Z konieczności Marek Dobrowolski musiał postawić na młodzież. Na razie bilans dokonań zespołu nie rzuca na kolana, w trzech premierowych meczach udało się zdobyć jedynie cztery punkty. Tego bilansu nie udało się poprawić w rywalizacji przeciwko płońszczanom.

Początek był obiecujący, w 28. minucie po zagraniu od Piotra Kołakowskiego na listę strzelców wpisał się Radosław Pisarkiewicz. Niestety tuż przed przerwą rywale doprowadzili do wyrównania. Natomiast w drugiej połowie dołożyli kolejne dwa trafienia. Triumf 3:1 pozwolił PAF-owi umocnić się na fotelu lidera.

Konopianka zameldowała się w sobotnie popołudnie w Uniecku. Miejscowa Jutrzenka okazała się zbyt silnym przeciwnikiem dla podopiecznych Mariusza Mikłowskiego. Po trzydziestu minutach przegrywali już 0:3. Ostatecznie polegli aż 1:5 – autorem honorowego trafienia okazał się Kamil Nosarzewski.

W następnej kolejce Konopianka zmierzy się na gościnnym boisku w Ciechanowie z Gryfem Kownaty Żedowe, a szreńszczan czeka do Karniewa na mecz z tamtejsza Pełtą.

Jutrzenka Unieck – Konopianka Konopki 5:1

Konopianka: Szwejkowski – Jackowski (46. Zając), Kocięcki (55. Skura), Kosiewicz, Łapuć, Marach (80. Machnacki), Mikłowski, K. Nosarzewski, M. Nosarzewski, Pietruś, Gevorgian (60. Grabowski)

Żak Szreńsk – PAF Płońsk 1:3

Żak: Retkowski – Piskorski, Szpinda, Gesek, Rutkowski (75. K. Dwużnik), Barański, Rybicki, Kołakowski (75. Komur), Konopacki, R. Pisarkiewicz, M. Dwużnik

Pozostałe wyniki czwartej kolejki: Kurpik – Orzeł 2:2, Kryształ – Wąsewo 0:0, Korona – Mazowsze 1:5, Gryf – Pełta 8:2 1:3, Świt – Rzekunianka 1:2