Pumpjack Party Game Google Play

Ostatnie derby na remis, Tęcza nad Szydłowem

Ostatnie w rundzie jesiennej derby powiatu mławskiego nie wyłoniło zwycięzcy. Na boisku w Strzegowie miejscowy GKS zremisował z Wieczfnianką,  Za to w Szydłowie doszło do dużej niespodzianki. Korona przegrała z niżej notowaną ekipą z Ojrzenia.

Tęcza przed sobotnim meczem z szydłowianami nie wygrała jeszcze żadnego meczu. W ekipie prowadzonej przez Włodzimierza Gorczycy nie mogli wystąpić m.in. Jarosław Bartnikowski i Szymon Walasiński. Mimo tych osłabień, już w 5. minucie udało się przeprowadzić skuteczną akcję. Do bramki trafił skuteczny w ostatnim czasie Kamil Głowacki.

Goście szybko jednak wyrównali, na przerwę oba zespoły schodziły z remisem. Początek drugiej  połowy przyniósł dwa kolejne trafienia. Wynik się nie zmienił, na gola Rafała Traczyka szydłowianie odpowiedzieli szybko za sprawą Piotra Karpińskiego.

Niestety ostatnie słowo należało do gości. Rzutu karnego nie zdołali wykorzystać, ale za to 68. minucie mocno naciskany Paweł Jakubiak pokonał swojego bramkarza Przemysława Węgierskiego.

W derbach powiatu mławskiego spotkały się zespoły z zerową zdobyczą punktową. Oba zdołały się przełamać, ale podział punktów nie mógł raczej zadowolić żadnego z trenerów. Wieczfnianka prowadziła za sprawą celnego strzału z rzutu karnego Marcina Dziubińskiego. Gospodarze wyrównali dopiero w samej końcówce rywalizacji. Celnym uderzeniem na wagę jednego oczka popisał się Maciej Warecki.

W następnej kolejce Strzegowo zagra na wyjeździe z Tęczą Ojrzeń, a Korona w Kuczborku z miejscową Borutą. Natomiast Wieczfnianka podejmie na swoim terenie Orzyc Chorzele.

Korona Szydłowo – Tęcza Ojrzeń 2:3

Korona: Węgierski – M. Kowalski, Karpiński, Adamski (60. Bartkowski), Kłos (60. Jakubiak), Kućko, Lemanek, D. Kowalski,  Głowacki, Bartosz, Tuporovkyi (75. Ogrodziński)

GKS Strzegowo – Wieczfnianka Wieczfnia 1:1

Strzegowo: Montowski – Borucki, Cieśliński (75. Sadowski), Gosik, Kobielski (65. Miszczyński), S. Lubiński, Lubański, Racki, Warecki, Wierzbicki, Zadrożny (40. Pauba)

Wieczfnianka: Kubik – Półkoszek (82. Chybiński), Borkowski, Dąbrowski, Harzyński,  Mazurkiewicz, Król, Dziubiński, D. Kołakowski – Rutkowski (78 Sarnowski), Jędrzejewski

Pozostałe wyniki szóstej kolejki: Sona – Nadnarwianka 0:2, Żbik – Makowianka 2:1, Ostrołęka – Sochocin 7:0, Iskra – Żuromin 2:2, Troszyn – Boruta 5:0, Orzyc – Bieżuń 2:1