Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Uwaga!!! Fałszywi inkasenci


p_27843_1Prawdopodobnie doszło do próby wyłudzenia pieniędzy przez osoby podszywające się pod pracowników Zakładu Wodociągów, Kanalizacji i Oczyszczalni Ścieków „Wod- Kan” Sp. z o. o. Prosimy mieszkańców o ostrożność.

W związku ze zdarzeniami zaistniałymi ostatnio na terenie Miasta Mława, polegającymi na bezprawnym podszywaniu się pod pracowników Zakładu Wodociągów, Kanalizacji i Oczyszczalni Ścieków „Wod- Kan” Sp. z o. o. w Mławie przez osoby nieuprawnione – w celu wyłudzania wierzytelności, uprzejmie prosimy mieszkańców o wzmożoną czujność.

Informujemy, że każdy pracownik Zakładu Wod- Kan Sp. z o. o. Mławie posiada legitymację służbową i powinien ją okazać na każde wezwanie.

W razie wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny: 23 6546070, 23 6546079.

Źródło: WOD-KAN

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

3 - liczba komentarzy w artykule "Uwaga!!! Fałszywi inkasenci"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Anonimowo
Gość

Jaki incydent miał miejsce? I po czym poznać że nie zostało się oszukanym nieświadomie?

dziadek
Gość

1. „Bezprawne podszywanie się pod pracowników Zakładu Wodociągów, Kanalizacji i Oczyszczalni Ścieków „Wod- Kan” Sp. z o. o. w Mławie przez osoby nieuprawnione – w celu wyłudzania wierzytelności”
2. ” Każdy pracownik Zakładu Wod- Kan Sp. z o. o. Mławie posiada legitymację służbową i powinien ją okazać na każde wezwanie”

Naucz się tłumoku czytać ze zrozumieniem.

Anonimowo
Gość

Poprawna odpowiedź:
Na ulicy X i Y chodził nieuprawniony inkasent, który został zatrzymany.
To jest konkretna informacja po której mogę wywnioskować czy mnie sprawa dotyczy czy nie 🙂

wpDiscuz