Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
fiołek alpejski kącik kreatywny codziennik inspiruje
Logo

MDK zaprasza. Oferta artystyczna na nowy sezon jesienno-zimowy


mdkMiejski Dom Kultury zaprasza wszystkich mławian do zapoznania się z ofertą artystyczną na nowy sezon jesienno-zimowy. Oprócz zajęć, które cieszą się dużym zainteresowaniem, w ofercie pojawią się również nowości!!!

cdziennik_inspiruje

W tym roku na wszystkich entuzjastów sztuki czeka wiele atrakcji. Tegoroczna oferta poszerzona jest o kilka nowych propozycji, skierowanych nie tylko do dzieci i młodzieży. Dorośli będą mogli zapisać się mi.in. na warsztaty tanga argentyńskiego, folkness, zajęcia malarskie czy do sekcji brydżowej. Na młodzież i dzieci gotowych na artystyczne wyzwania, czeka miejsce na zajęciach ze śpiewu rockowego oraz w grupie korekcyjno-muzycznej.

Od tego sezonu rusza również nowy projekt kulturalno-społeczny pn. Przystań CENTRUM. W ramach tej inicjatywy, każdy mieszkaniec, który zechce podzielić się swoją pasją, będzie miał możliwość poprowadzenia warsztatów, czy zorganizowania wykładu na temat związany z szeroko pojętą kulturą. Katalog tematów jest nieograniczony, a zainteresowani mogą już dziś zgłaszać się ze swoimi pomysłami do Miejskiego Domu Kultury.

Zajęcia artystyczne rozpoczynają się 19 września br., z wyjątkiem warsztatów z tanga argentyńskiego, na które MDK zaprasza już 17 września.

Zapisy na zajęcia przyjmowane są telefonicznie lub w recepcji Miejskiego Domu Kultury. Szczegóły oferty dostępne są pod adresem https://mdkmlawa.com/kultura/oferta

Dane do kontaktu:
Miejski Dom Kultury w Mławie
tel. 23 654 35 85

zajecia_dla_doroslych_2016_2017 zajecia_dla_dzieci_2016_2017Harmonogram-zajec-2016_2017.pdf

Źródło: MDK Mława

Zapisz

Zapisz

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz