gabinet pulmonologiczny Mława
Pumpjack Party Game Google Play

Gladiator rozbił Tamkę, Wkra przegrała w Pokrzywnicy

Fatalnie spisały się nasze drużyny w drugiej kolejce rozgrywek B-klasy. Dzierzgowska Tamka poległa różnicą aż pięciu goli z Gladiatorem Słoszewo, natomiast Wkra Radzanów pozostawiła komplet punktów na boisku w Pokrzywnicy.

Słoszewianie to spadkowicze z A-klasy, ale to w niczym nie tłumaczy rozmiarów porażki, jakiej doznali podopieczni Jacka Szypulskiego. Tym bardziej, że na inaugurację potrafili pokonać rezerwy MKS-u Ciechanów. Na dodatek wzmocnione kilkoma graczami, którzy rozegrali już parę spotkań na szczeblu czwartej ligi.

Nasi gracze zaczęli wyjazdowy mecz od mocnego uderzenia. Tamka wyszła na prowadzenie w 14. minucie, po tym jak na listę strzelców wpisał się Tomasz Grzybowski. Niestety potem strzelali już tylko rywale. Na koniec pierwszej połowy było 2:1 dla Gladiatora. Po zmianie stron dołożyli jeszcze cztery trafienia.

Znacznie bardziej dramatyczny przebieg miał pojedynek zawodników z Radzanowa. Po godzinie gry prowadzili na boisku w Pokrzywnicy 2:1. Obie bramki dla zespołu prowadzonego przez Pawła Borkowskiego zdobył Krzysztof Dziurlikowski.

Niestety końcówka meczu należała do gospodarzy. W 78. minucie doprowadzili do wyrównania, by w trzy minuty przed końcem zdobyć bramkę na wagę wygranej.

W następnej serii Tamka zmierzy się na swoim boisku z GKS-em Pokrzywnica, natomiast Wkra Radzanów wcieli się w rolę gospodarza w meczu z Opią Opinogóra.

Gladiator Słoszewo – Tamka Dzierzgowo 6:1 (2:1)

Tamka: Miałki (46. Łączyński) – Czaplicki (63. Szypulski), A. Krajewski (71. Barbucha), Dymkowski, D. Krajewski, Grzybowski, Wójtowicz, Michalak (46. Lignowski), Woźniak, Zaborowski, Zbysiński

GKS Pokrzywnica – Wkra Radzanów 3:2 (0:1)

Wkra: Biegański – Grzywacz, Brdak, Pieńkowski, Keczmerski, Kolos (46.Borkowski), Rutecki,  Końpa, Czernik (74. Wojdowski), D. Pakuszewski (80. Strzelec), K. Dziurlikowski (88. M. Bieniewicz)

Pozostałe wyniki II kolejki: Gumino – Żbik II 1:3, MKS II – Orlęta 3:1, Opia – Wkra II 2:0

Bez tytułu

III kolejka (10-11 września): Wisła II – Gumino, Wkra – Opia, Tamka – Pokrzywnica, Orlęta -Gladiator, Żbik II – MKS II