Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Kluszewo. Kierowca VW Vento miał 3,60 promila alkoholu w organizmie


111Do zdarzenia doszło 3 września w o godz. 1:30 na drodze w miejscowości Kluszewo. Dyżurny policji otrzymał zgłoszenie dotyczące kierującego, który zjechał z drogi do rowu.  Interweniujący patrol zatrzymał Pawła K. lat 31, mieszkańca pow. mławskiego. Mężczyzna siedział za kierownicą samochodu marki VW Vento, którym prawdopodobnie chwile wcześniej wjechał z drogi do rowu. Zatrzymany kierowca w organizmie miał ponad 3,60 promila alkoholu!

W trakcie policyjnej  interwencji, na pomoc uwiezionemu w rowie kierowcy, ciągnikiem rolniczym marki Zetor przyjechał ojciec zatrzymanego. Jak się okazało, 51- letni Piotr K., mieszkaniec pow. mławskiego także był nietrzeźwy. W organizmie miał blisko 2 promile alkoholu. Ponadto nigdy nie posiadał uprawnień do kierowania. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

Mławscy policjanci w miniony weekend wystawili 78  mandatów karnych i przeprowadzili ponad 400 kontroli stanu trzeźwości kierujących. Kierowcy karani byli za nadmierną prędkość, nieprawidłowe wyprzedzanie oraz niestosowanie pasów bezpieczeństwa.

oprac. JK

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl